JAK W PAPERCONCEPT DBAMY O ŚRODOWISKO?

Degradacja środowiska ma ogromny wpływ na niekorzystne zmiany klimatu. Według badań CBOS, zdecydowana większość Polaków i Polek, twierdzi, że zmiany klimatyczne znacząco wpływają na ich życie lub będą wpływać w najbliższej przyszłości. Dlatego każdy z nas z osobna stara się dbać o środowisko, ale dokładamy swoją cegiełkę również wspólnie - jako PaperConcept. Swoje działania kierujemy głównie w stronę dbałości o opakowania przyjazne środowisku. 

Do zabezpieczenia naszych produktów używamy w 90% materiałów recyklingowanych, nadających się do segregacji. Nie stosujemy szkodliwej i trudnej w recyklingu folii bąbelkowej ani plastikowych wypełniaczy. Wystarczy, że oddasz karton, papierową torbę czy papierowy wypełniacz do pojemnika na papier, a zapewnisz im trzecie życie!

Wszystkie opady, które powstają w toku naszej pracy odpowiedzialnie poddajemy segregacji. Dzięki temu większość z nich będzie mogła zostać poddana recyklingowi. Nasz numer BDO to: 000453314. Więcej szczegółów na temat eko polityki, którą kierujemy się w PaperConcept możecie przeczytać tutaj

 

CO NA CO DZIEŃ ROBIMY, ŻEBY DBAĆ O ŚRODOWISKO?

EKO OPAKOWANIA

Twoje zamówienie ze sklepu online spakujemy w karton z recyklingu, a do zabezpieczenia Twoich zakupów przed uszkodzeniami stosujemy papierowe wypełniacze z recyklingu.

EKO OŚWIETLENIE

W naszych halach magazynowych oraz sklepach stacjonarnych stosujemy energooszczędne i przyjazne środowisku oświetlenie ledowe.

EKO TORBY

Twoje zakupy w sklepach stacjonarnych zapakujemy w papierową torbę z recyklingu.

EKO PARAGONY

Dokumenty zakupu otrzymasz od nas w formie elektronicznej, przesyłane na Twój adres e-mail. Jeśli nie ma takiej potrzeby, nie musisz ich drukować, oszczędzając papier.