Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zestaw kredek Inktense w metalowej kasecie - Derwent - 12 kolorów

90,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kredek Inktense w metalowej kasecie - Derwent - 12 kolorów

Zestaw kredek Inktense w metalowej kasecie - Derwent - 12 kolorów

Symbol: DER-0700928

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kredka lub tusz - wystarczy rozmyć!

Kredka Derwent Inktense to jeden z wielu produktów firmy Derwent, które nie mają odpowiednika u innych producentów. Jest to kredka, w której rdzeniu znajduje się tusz. Można nią rysować w tradycyjny sposób ale najciekawsze efekty uzyskuje się po rozmyciu wodą, pod wpływem której uwalnia się intensywny  kolor tuszu. Wodoodporna kredka - konturówka pozwala precyzyjnie wyznaczyć obszar, na którym nastąpi rozmycie. Po wyschnięciu kolor staje się permanentny co pozwala na nakładanie na siebie wielu warstw i uzyskanie nowych odcieni bez obawy rozmycia. Przy użyciu konturówki można malować również na jedwabiu i innych tkaninach. Możliwości wykorzystania kredek Inktense są ogromne, a efekty oszałamiające. Warto spróbować aplikowania wody przy użyciu pisaka pędzelkowego lub rozpylacza. Zestaw w wygodnym metalowym opakowaniu zawiera 12 kolorów.

KOLORY: Sun Yellow, Tangerine, Poppy Red, Fuchsia, Deep Indigo, Sea Blue, Teal Green, Apple Green, Leaf Green, Baked Earth, Bark and Ink Black.

OPAKOWANIE: 12 szt.

PRODUCENT: Derwent

SYMBOL: DER-0700928

>

Inne produkty w tej samej kategorii: