Długopis żelowy G-301 - Zebra - Blue, 0,7 mm

 • 13,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Długopis żelowy G-301 - Zebra - Blue, 0,7 mm

Długopis żelowy G-301 - Zebra - Blue, 0,7 mm

Symbol: ZEB-20732

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Stalowy długopis żelowy Zebra G-301 z trwałym korpusem ze stali nierdzewnej.

Długopis łączy nowoczesny design, wytrzymałość i wysoką jakość. Nie bez powodu jest długopisem numer 1 w Ameryce. Bezpieczny metalowy klips gwarantuje, że Twój długopis będzie zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. Długopis zawiera oryginalny, doskonale piszący tusz żelowy oraz końcówkę o średnicy 0,7 mm. Tusz nie rozmazuje się, jego żywotność pisania jest doskonała, a on sam szybko wysycha na papierze. Krótsza długość korpusu doskonale sprawdza się w kieszeniach koszuli lub spodni. Długopis można ponownie napełniać przy użyciu wkładu JK-Refill Zebra.

Zebra Pen Corporation została założona w Nowym Jorku w sierpniu 1982 roku jako niezależna korporacja będąca w całości własnością Zebra Co. Ltd., z siedzibą w Tokio, w Japonii.

Mówi się, że pan Ishikawa, założyciel firmy Zebra poszukiwał nazwy, która byłaby zapamiętywana i odpowiednia dla ich działalności eksportowej do innych krajów. Wziął słownik angielsko-japoński i otwierając go w stylu japońskim od tyłu, zaczął od słów na "Z". Zatrzymał się na "Zebra".

Po dalszych poszukiwaniach pan Ishikawa odkrył, że zebry są łagodnymi zwierzętami o silnym instynkcie stadnym. Był to ważny atrybut, ponieważ chciał zbudować firmę, w której pracownicy i klienci byliby częścią rodzinnej kultury. Fakt, że zebra wygląda jak ozdobiona dużymi kaligraficznymi pociągnięciami pióra, wpłynął również na wizualny efekt, którego szukał.

Zebra oferuje szeroką linię przyborów do pisania, w tym długopisy, zakreślacze, ołówki mechaniczne, pisaki żelowe i korektory. Gwarantuje najwyższą jakość, satysfakcję i najwyższą wydajność pisania.

KOLOR KORPUSU: niebiesko-srebrny

KOLOR WKŁADU: niebieski

ŚREDNICA KOŃCÓWKI: 0,7 mm

WKŁAD: JK-Refill

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Zebra

SYMBOL: ZEB-20732

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Zestaw długopisów żelowych Gelly Roll - Sakura - Moonlight, 12 szt.

  88,90 zł

  Brak w magazynie

 • Zestaw długopisów żelowych Gelly Roll Moonlight - Sakura - Urban, 3 szt.

  30,90 zł

  Brak w magazynie

 • Długopis żelowy G-301 - Zebra - Black, 0,7 mm

  21,50 zł