Długopis Jotter Originals Glam Rock 70's - Parker - czerwony

41,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Długopis Jotter Originals Glam Rock 70's - Parker - czerwony

Długopis Jotter Originals Glam Rock 70's - Parker - czerwony

Symbol: PAR-6686

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kolekcja Jotter Originals Glam Rock to nowa linia długopisów w śmiałym stylu retro.

Kolekcja Jotter Originals Glam Rock celebruje różnorodność i zachęca do odrzucenia kompromisów w zakresie odnajdywania swojego prawdziwego „ja”. Inspiruje młodych ludzi do bycia w pełni sobą.

Glam Rock to styl muzyki rockowej, który zaczął dominować na brytyjskich listach przebojów na początku lat 70-tych XX wieku. Ruch ten promował zuchwały indywidualizm, przemawiając do śmiałej młodzieży tej dekady. Długopisy Jotter Originals do codziennego pisania, podzielając etos ruchu Glam Rock, umożliwiają młodym ludziom wyrażanie siebie, swojego indywidualizmu oraz bycie wysłuchanym.

Długopis Jotter jest ikoną stylu od ponad 60 lat. Dzięki opływowemu kształtowi i ikonicznemu wzornictwu umiejętnie łączy ze sobą ponadczasową klasykę i nowoczesny styl. Posiada elegancki korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie strzały.

Wyposażony we wkład Quinkflow ballpoint zapewniający optymalny przepływ tuszu i płynne pisanie. Do długopisu pasują również wkłady żelowe Parker.

KOLOR: czerwony (Vermilion)

KOLOR WKŁADU: niebieski

MODEL: Jotter Original Glam Rock 70's

OPAKOWANIE: długopis, wkład Quinkflow.

PRODUCENT: Parker

SYMBOL: PAR-6686

>