Cienkopis Ecco Pigment - Faber Castell - czarny, 0,2 mm

  • 11,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Cienkopis Ecco Pigment - Faber Castell - czarny, 0,2 mm

Cienkopis Ecco Pigment - Faber Castell - czarny, 0,2 mm

Symbol: FC-166299

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Pisaki Ecco Pigment marki Faber-Castell to doskonałe narzędzie dla artystów, ilustratorów, studentów i miłośników sztuki.

Charakteryzują się wysokiej jakości pigmentowym tuszem odpornym na światło i wodę, precyzją linii oraz trwałością, co sprawia, że są niezastąpionym wyborem w kreatywnych projektach. Posiadają fibrową końcówkę, oprawioną metalem, co pozwala na kreślenie przy linijce, pisanie szablonem, szkicowanie. Cienkopisy posiadają również wygodne, ergonomiczne miejsce uchwytu oraz metalowy klips

Pisaki Ecco Pigment pozwalają na tworzenie wyrazistych i bogatych w detale dzieł sztuki. Każdy pisak zawiera wysokiej jakości pigment, co gwarantuje trwałość i niezmienną intensywność koloru nawet po wielu latach.

Wyposażone w precyzyjne końcówki, pisaki pozwalają na kontrolowaną i precyzyjną pracę. Idealnie sprawdzają się przy rysowaniu linii, konturów oraz szczegółowych detali. Pisaki Ecco Pigment są odporne na ścieranie, co sprawia, że utworzone dzieła zachowują swoją jakość przez długi czas.

Formuła pisaków nie zawiera substancji toksycznych ani lotnych związków, co czyni je bezpiecznymi w użyciu. Ponadto, są bezwonnie, co jest istotne dla osób wrażliwych na zapachy. Pisaki te są wszechstronne i nadają się do powierzchni, takich jak papier, kalka kreślarska i karton. Mogą być używane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

KOLOR WKŁADU: czarny

SZEROKOŚĆ KOŃCÓWKI: 0,2 mm

OPAKOWANIE: 1 sztuka

PRODUCENT: Faber-Castell

SYMBOL: FC-166299