Farba akrylowa w spray'u - Liquitex - Cadmium Red Deep Hue 3, 400 ml

31,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba akrylowa w spray'u - Liquitex - Cadmium Red Deep Hue 3, 400 ml

Farba akrylowa w spray'u - Liquitex - Cadmium Red Deep Hue 3, 400 ml

Symbol: LX-4453311

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Liquitex Spray Paint to farby akrylowe w aerozolu, które dzięki innowacyjnej formule zapewniają mnóstwo możliwości ich wykorzystania. Po aplikacji farby pozostaje ona przez dłuższy czas wilgotna, co pozwala na swobodną modyfikację zamalowanej powierzchni przy pomocy narzędzi malarskich, takich jak pędzle czy gąbki. Wilgotna farba jest zmywalna za pomocą wody, natomiast po wyschnięciu staje się całkowicie wodoodporna.

Farby te znajdują zastosowanie na różnego rodzaju powierzchniach: płótnie, papierze, kartonie, drewnie, ale również szkle i metalu. Doskonale sprawdzą się także w tworzeniu murali, grafitti oraz do malowania przy użyciu szablonów. Farby Liquitex Spray Paint można także dowolnie łączyć z innymi farbami akrylowymi. Puszki współpracują ze wszystkimi nakładkami o standardowej średnicy, dzięki czemu można dowolnie zmieniać kształt wydostającego się strumienia farby.

Produkty o wyjątkowej światłoodporności. W składzie farb znajduje się baza wodna i wysokiej jakości pigmenty, które są gwarancją intensywnych kolorów z matowym wykończeniem. Mają mało intensywny zapach, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu zarówno w zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Farby Liquitex Spray Paint są całkowicie wolne od ołowiu i nie zawierają żadnych toksycznych rozpuszczalników, dzięki czemu nie podrażniają skóry.

KOLOR: brązowy (Cadmium Red Deep Hue 3)

POJEMNOŚĆ: 400 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Liquitex

SYMBOL: LX-4453311

>