Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zakupy hurtowe

W PAPERCONCEPT OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW DETALICZNYCH I KLIENTÓW HURTOWYCH.

Zaopatrujesz w materiały plastyczne lub papiernicze instytucję kultury, uniwersytet a może przedszkole? Właśnie rozwijasz swoją pracownię poligraficzną, szkolisz młodych twórców na inspirujących warsztatach albo zaczynasz tworzyć małe-wielkie dzieła artystyczne na sprzedaż? A może planujesz większe zakupy na swoje własne, artystyczne potrzeby?

Wystarczy, że przed złożeniem zamówienia zwrócisz się do nas z wiadomością na adres: b2b@paperconcept.pl . Jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie wszystkie z naszych produktów w większych liczbach niż wynikają z dostępności w naszym sklepie on-line i zaoferować indywidualną ofertę cenową na zakupione produkty.

Przy zakupach hurtowych papieru z naszej oferty, świadczymy także usługę docinania arkuszy do dowolnych rozmiarów z pierwotnego arkusza B1.