Zestaw kreatywny, Learn to paint like the masters - Lefranc & Bourgeois - 31 szt.

  • 130,00 zł 97,50 zł
  • Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 130,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kreatywny, Learn to paint like the masters - Lefranc & Bourgeois - 31 szt.

Zestaw kreatywny, Learn to paint like the masters - Lefranc & Bourgeois - 31 szt.

Symbol: LB-301739

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Pielęgnuj kreatywność młodych artystów dzięki zestawowi farb Learn to paint like the masters.

Naśladowanie mistrzów malarstwa rozwija u dzieci dumę i pewność siebie. Łatwe do wykonania wskazówki i instrukcje poprawią samodzielność początkujących małych artystów. Dołączona do zestawu ulotka zawiera ciekawe treści kulturowe o trzech ruchach artystycznych.

Zestaw zawiera: 5 tubek gwaszu o pojemności 20 ml, 3 tubki gwaszu o pojemności 10 ml, 3 ergonomiczne okrągłe pędzle (nr 2, 8, 12), 3 płaskie pędzle (nr 8, 10, 12), 15 czarno-białych arkuszy ze wskazówkami, 1 ulotkę ze wskazówkami i faktami kulturowymi, 1 bawełnianą torbę idealną do przechowywania i przenoszenia przedmiotów, kod QR przekierowujący do inspirujących treści wideo.

Farby Gouache Tempera Lefranc & Bourgeois zostały wyprodukowane we Francji. Gwasze będą doskonałe do ćwiczenia malarstwa w domu lub w szkole. Tempery doskonale mieszają się ze sobą i znakomicie przylegają do suchych oraz porowatych powierzchni m.in. kartonu, drewna, gipsu. Sprawdzą się świetnie do tworzenia obrazów, jak i różnorodnych dekoracji. Będą idealne dla dzieci do tworzenia kreatywnych prac w szkole oraz w domu. Farby są nietoksyczne, dzięki czemu będą idealne do malowania palcami. Ich formuła oparta jest ba bazie wody, co umożliwia łatwe zmywanie farb ze skóry oraz z ubrań.

Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku od 6 roku życia.

POJEMNOŚĆ: 3 x 10 ml, 5 x 20 ml

OPAKOWANIE: 5 tubek gwaszu o pojemności 20 ml, 3 tubki gwaszu o pojemności 10 ml, 3 ergonomiczne okrągłe pędzle (nr 2, 8, 12), 3 płaskie pędzle (nr 8, 10, 12), 15 czarno-białych arkuszy ze wskazówkami, 1 ulotkę ze wskazówkami i faktami kulturowymi, 1 bawełnianą torbę idealną do przechowywania i przenoszenia przedmiotów, kod QR przekierowujący do inspirujących treści wideo.

PRODUCENT: Lefranc & Bourgeois

SYMBOL: LB-301739