Pióro wieczne Original, 060 - Kaweco - Black Chrome, EF

430,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro wieczne Original, 060 - Kaweco - Black Chrome, EF

Pióro wieczne Original, 060 - Kaweco - Black Chrome, EF

Symbol: KAW-10002200

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Oryginalny design Kaweco zdefiniowany na nowo.

Nowa seria piór Kaweco Original zachwyca eleganckimi liniami i przejrzystym wzornictwem. W szczególności, ich matowy wygląd dodaje niesamowitej ekskluzywności. Minimalistyczny design przyborów piśmienniczych wspaniale współgra z korpusem wykonanym z litego aluminium, chromowanymi elementami i wysoce odpornym na zarysowania anodowaniem.

Do wyboru jest pięć różnych rozmiarów stalówek, od bardzo cienkiej do bardzo szerokiej. Podczas gdy bardzo cienka stalówka (EF) jest szczególnie dobra do drobnego i delikatnego pisma, bardzo szeroka stalówka (BB) jest często używana do dużych, wyrazistych podpisów. Dla początkujących polecamy średni rozmiar stalówki (M). Wszystkie stalówki są produkowane w Niemczech.

Podczas gdy podstawowy kształt piór został oparty na przyborach do pisania z końca lat 50-tych, ośmiokątny kształt tchnie w oryginał DNA typowe dla produktów Kaweco. Szczególnie klips umiejscowiony na zatyczce sprawia, że ten instrument piśmienniczy jest wyraźnie rozpoznawalny, ponieważ ma wypukły kształt w przeciwieństwie do innych serii Kaweco.

Dzięki optymalnej długości korpusu w piórze jest wystarczająco dużo miejsca na duży standardowy konwerter Kaweco. Można go wkręcić w uchwyt dzięki specjalnemu gwintowi. W ten sposób oprócz uzupełniania pióra nabojami atramentowymi Kaweco można napełniać pióro także atramentami w słoiczkach. Kaweco Original jest wyśmienicie wyważone, dlatego doskonale nadaje się do długiego pisania, nawet bez założonej skuwki. W podróży, podczas zmiany biura lub sali konferencyjnej, pióro można bezpiecznie przymocować do podkładki, notesu, kalendarza lub kieszeni koszuli, za pomocą klipsa.

Aby dopasować pióro wieczne do swoich potrzeb, Kaweco oferuje jedenaście kolorowych atramentów w postaci nabojów lub w słoiczkach, a także odpowiednie konwertery do pobierania atramentu. Wszystkie stalówki z gwintem Kaweco 060 mogą być używane z tym piórem wiecznym.

KOLOR: Black Chrome (czarny)

ROZMIAR STALÓWKI: EF (bardzo cienka)

MODEL STALÓWKI: 060

DŁUGOŚĆ ZE SKUWKĄ: 12,7 cm

DŁUGOŚĆ BEZ SKUWKI: 12 cm

MATERIAŁ: aluminium

WAGA: 23 g

MODEL: Original

PRODUCENT: Kaweco

SYMBOL: KAW-10002200

>

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Pióro wieczne Perkeo - Kaweco - Clear, M

  75,00 zł
 • Pióro wieczne Classic Sport - Kaweco - Black, B

  105,00 zł
 • Pióro wieczne Classic Sport - Kaweco - Red, M

  105,00 zł
 • Pióro wieczne Skyline Sport - Kaweco - Grey, EF

  105,00 zł
 • Pióro wieczne Collection - Kaweco - Iguana Blue, F

  390,00 zł
 • Pióro wieczne Liliput - Kaweco - Green, F

  255,00 zł
 • Pióro wieczne Liliput - Kaweco - Black, M

  235,00 zł