Pędzel koci język, syntetyczny Artists' Oil - Winsor & Newton - nr 8

35,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel koci język, syntetyczny Artists' Oil - Winsor & Newton - nr 8

Pędzel koci język, syntetyczny Artists' Oil - Winsor & Newton - nr 8

Symbol: WN-5010608

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pędzel do farb olejnych z serii Artists' Oil Synthetic Hog od marki Winsor & Newton.

Wykorzystując ogromną wiedzę w zakresie tworzenia pędzli, Winsor & Newton zapewnił artystom innowacyjną alternatywę! - nową serię pędzli Artists' Oil Synthetic Hog. Seria ta została wyselekcjonowana przez artystów dla artystów i wykonana ręcznie w fabryce w Anglii, która od lat 50 XIX wieku produkuje pędzle artystyczne.

Do produkcji pędzli wykorzystano najlepsze włosie syntetyczne, które doskonale imituje naturalne włosie wieprzowe. Zapewnia ono doskonałą nośność koloru oraz możliwość wykonywania różnorodnych pociągnięć. Cechuje się również wyjątkową sprężystością i doskonałym zachowaniem kształtu, nawet po intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Elegancka, profilowana, drewniana rączka zapewnia najwyższy komfort i kontrolę podczas malowania. Pędzel wygodnie leży w dłoni, a oryginalna krzywizna uchwytu pozwala na malowanie pod dowolnym kątem. Dzięki wysokiej jakości wykonania i doskonałej ergonomii sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych artystów.

Pędzel posiada 100% certyfikat oznaczający ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne. Drewno brzozowe użyte do wykonania korpusu pędzla pochodzi ze zrównoważonych źródeł odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

ROZMIAR PĘDZLA: 8

KSZTAŁT WŁOSIA: koci język (filbert)

SERIA: Artists' Oil Synthetic Hog

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Winsor & Newton

SYMBOL: WN-5010608

>