Koperta Materica 120g - C6, Terra Rossa, ceglasta

  • 0,52 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Koperta Materica 120g - C6, Terra Rossa, ceglasta

Koperta Materica 120g - C6, Terra Rossa, ceglasta

Symbol: KMC6TR-03

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Koperty Materica zostały stworzone z papieru barwionego w masie, wykonanego z 40% włókien CTMP, 20% włókien z recyklingu, 15% włókien bawełnianych i 25% czystych ekologicznie włókien ECF z certyfikatem oznaczającym ograniczenie negatywnego wpływu produkcji papieru na środowisko naturalne.

Papier używany do produkcji kopert wykonany jest włókien bawełnianych, które nadają szorstkości powierzchni, włókien pochodzących z recyclingu oraz włókien czystej celulozy. Nadają one objętość i zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną. Papier ten jest bezkwasowy i posiada neutralne pH. Koperty stanowią uzupełnienie kolekcji papierów Materica. 

Koperty Materica dzięki wysokiej gramaturze papieru i precyzyjnemu wykonaniu sprawdzą się jako koperty do zaproszeń – niezależnie od tego, czy są to zaproszenia ślubne, zaproszenia weselne, zaproszenia komunijne czy na chrzciny. W zależności od wybranego modelu koperty będą pasowały do zaproszeń we wszystkich najpopularniejszych formatach - B6, C6, K4 lub DL. Nie da się ukryć, że to właśnie koperty na zaproszenia są odpowiedzialne za wywieranie odpowiedniego pierwszego wrażenia na zapraszanych gościach. Dzięki kolekcji kopert Materica wybór tego jedynego, właściwego rodzaju koperty ozdobnej do zaproszeń na ważne wydarzenia powinien być znacznie prostszy!

KOLOR: ceglasty (Terra Rossa)

FORMAT/WYMIAR ZEWNĘTRZNY: C6 (114 x 162 mm)

GRAMATURA: 120 g/m2

PAPIER DWUSTRONNY

FAKTURA PAPIERU: gładka, matowa, surowa/naturalna

OPAKOWANIE: 1 sztuka

SPOSÓB ZAKLEJANIA: NK (koperta zaklejana na mokro)

PRZEZNACZENIE: zaproszenia, korespondencja, itp.

SYMBOL: KMC6TR-03

Inne produkty w tej samej kategorii: