Koperta Rives Shetland 120g - DL, Natural White, naturalna biel

0,74 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Koperta Rives Shetland 120g - DL, Natural White, naturalna biel

Koperta Rives Shetland 120g - DL, Natural White, naturalna biel

Symbol: KRSDL-0101

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Rives Shetland to gama najwyższej jakości kopert ozdobnych z certyfikatami ekologicznymi ECF oraz certyfikatem oznaczającym ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne który oznacza, że papier został wykonany z materiału pochodzącego z lasów, w których sadzi się znacznie więcej drzew, niż wycina. Natomiast certyfikat ECF świadczy o tym, że przy produkcji kopert nie jest wykorzystywany szkodliwy dla środowiska chlor.


Kolekcja kopert Rives Shetland została stworzona w naturalnej i delikatnej odsłonie kolorystycznej, zgodnej z najnowszymi trendami. Koperty zapewniają szeroki wybór powierzchni. Od błyszczącego, matowego lub ultramatowego efektu do lekko teksturowanych, subtelnych faktur. Dodadzą elegancji i oryginalnego charakteru każdemu projektowi. 


Koperty ozdobne Rives Shetland dzięki wysokiej gramaturze papieru i precyzyjnemu wykonaniu sprawdzą się jako koperty do zaproszeń – niezależnie od tego, czy są to zaproszenia ślubne, zaproszenia weselne, zaproszenia komunijne czy na chrzciny. W zależności od wybranego modelu, koperty będą pasowały do zaproszeń we wszystkich najpopularniejszych formatach - B6, C6, K4 lub DL. Nie da się ukryć, że to właśnie koperty na zaproszenia są odpowiedzialne za wywieranie odpowiedniego pierwszego wrażenia na zapraszanych gościach. Dzięki kolekcji kopert Rives Shetland wybór tego jedynego, właściwego rodzaju koperty ozdobnej do zaproszeń na ważne wydarzenia powinien być znacznie prostszy!

FORMAT: DL (110 x 220 mm)

KOLOR: Natural White (naturalna biel)

GRAMATURA: 120 g/m2

FAKTURA KOPERTY: przypominająca filc

OPAKOWANIE: 1 sztuka

SPOSÓB ZAKLEJANIA: NK (koperta zaklejana na mokro)

PRZEZNACZENIE: zaproszenia, korespondencja, itp.

PRODUCENT: Arjowiggins

SYMBOL: KRSDL-0101

>

Inne produkty w tej samej kategorii: