Zestaw kredek Limited Edition Germanier - Caran d'Ache - 13 szt.

  • 155,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kredek Limited Edition Germanier - Caran d'Ache - 13 szt.

Zestaw kredek Limited Edition Germanier - Caran d'Ache - 13 szt.

Symbol: CD-3000-016

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Zestaw kredek ołówkowych Caran d’Ache Germanier to limitowana kolekcja stworzona we współpracy ze szwajcarskim projektantem Kevinem Germanierem.

W komplecie znajduje się 13 kolorów starannie wybranych przez artystę – cztery neonowe, cztery metaliczne oraz pięć akwarelowych. Do zestawu dołączono bezpłatny dostęp do ekskluzywnych warsztatów online prowadzonych przez Germaniera, prezentujących jego proces twórczy i podejście do ilustracji modowej.

Kredki wykonano z wysokiej jakości cedrowego drewna z certyfikatem. Wyposażone są w miękki, trwały grafit o średnicy 3 mm, a ich korpus pokryty jest kolorem odpowiadającym barwie wkładu. Każda kredka posiada holograficzny nadruk z oznaczeniem Caran d’Ache + Germanier, Swiss Made, FSC, a także numer koloru, nazwę i symbol odporności na światło.

Całość zapakowana jest w metalowe etui z holograficznym zdobieniem, odzwierciedlającym charakterystyczną, awangardową estetykę Germaniera.

Caran d'Ache

OPAKOWANIE: 13 szt.

SYMBOL: CD-3000-016

EAN: 7630002360982

PRODUCENT: Caran d'Ache

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:

PBS Connect Polska Sp. z o.o.

ADRES PODMIOTU WPROWADZAJĄCEGO PRODUKT NA RYNEK:

ul. Okólna 45

05-270 Marki

e-mail: [email protected]

tel. +48 22 243 00 40

Caran d'Ache

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Kredka Drawing - Derwent - 2100 Grape

    9,50 zł

    Brak w magazynie

  • Kredka ołówkowa Artists' - Holbein - 443, Irys

    16,90 zł

    Brak w magazynie

  • Kredka Chromaflow - Derwent - 0920, Orchid

    6,50 zł