Farba akrylowa Basics Acrylic - Liquitex - 720, Cadmium Orange Hue, 118 ml

  • 22,00 zł

    18,64 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba akrylowa Basics Acrylic - Liquitex - 720, Cadmium Orange Hue, 118 ml

Farba akrylowa Basics Acrylic - Liquitex - 720, Cadmium Orange Hue, 118 ml

Symbol: LX-8870037

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Farby akrylowe Basics Liquitex przeznaczone są dla wszystkich twórców i na każdą kieszeń.

Akryle Basics zostały opracowane zgodnie z wymagającymi standardami Liquitex. Oznacza to, że do ich produkcji użyto tych samych odpornych na światło pigmentów, które stosowane są w serii Proffessional. Jedyna różnica polega na tym, że w farbach Basics zastosowano niższe stężenie pigmentu niż w farbach z serii Proffessional. Zaawansowana formuła farb jest bardzo elastyczna, trwała, nieżółknąca i odporna na promieniowanie UV. Twoje prace będą miały największą możliwą trwałość archiwalną, odporną na zmianę kolorów i blaknięcie.

Basics to akryle o średniej lepkości, zawierające odporne na światło pigmenty o jakości artystycznej, występujące w szerokiej gamie 72 kolorów. Farb Basics możesz używać na płótnie, papierze, kartonie, drewnie, murze, metalu, styropianie, kamieniu, ceramice oraz tekstyliach. Używaj ich samodzielnie lub łącz z profesjonalnymi materiałami — jeśli zostały wyprodukowane przez markę Liquitex, można je ze sobą bez obaw mieszać. Farby akrylowe Basics będą doskonałe do codziennego użytku, do szkicowania wstępnych pomysłów, podmalowywania przed położeniem ostatecznej warstwy farby oraz do pokrywania dużych powierzchni.

Wszystkie farby Basic Liquitex zawierają najwyższej jakości pigmenty i przechodzą przez ten sam rygorystyczny proces produkcyjny. W przypadku farb Basics pigmenty artystyczne są wybierane i mielone przy użyciu najnowszej technologii, w taki sam sposób jak w przypadku akryli Soft i Heavy Body. Przed dodaniem do emulsji akrylowej pigmenty zostały bardzo drobno zmielone za pomocą kulek ceramicznych, co zapewnia doskonałą dyspersję, świetne odwzorowanie kolorów, wytrzymałość, jasność i krycie.

KOLOR: pomarańczowy (Cadmium Orange Hue 720)

POJEMNOŚĆ: 118 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Liquitex

SYMBOL: LX-8870037