Mata do cięcia samoregenerująca CM-A3-RC - Olfa - 2 mm, 45 x 32 cm

 • 89,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Mata do cięcia samoregenerująca CM-A3-RC - Olfa - 2 mm, 45 x 32 cm

Mata do cięcia samoregenerująca CM-A3-RC - Olfa - 2 mm, 45 x 32 cm

Symbol: OLF-CM-A3-RC

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

Uniwersalna mata podkładowa do cięcia w rozmiarze 450 x 320 mm.

Maty serii CM o grubości 2 mm przeznaczone są do cięcia na nich z umiarkowaną siłą nożami segmentowymi, skalpelami i cyrklami tnącymi. Wysoka jakość i przystępna cena czynią z mat serii CM atrakcyjne uzupełnienie warsztatu do prac plastycznych i modelarskich. Mata jest dwustronna, z nadrukowaną podziałką centymetrową z jednej strony i calową z drugiej strony.

W związku z ograniczeniami UE w zakresie dopuszczania na rynek produktów zawierających w swoim składzie ftalany — stosowane jako plastyfikatory w materiałach polimerowych i gumowych, firma OLFA wprowadziła pewne zmiany technologiczne w procesie produkcji mat podkładowych do cięcia. W materiale, z którego wykonywane są maty OLFA, wchodzi wyszczególniony w dyrektywach UE ftalan DEHP. Jakkolwiek jego zawartość w produkowanych matach jest na dużo niższym poziomie, niż dopuszczają to wprowadzone normy, firma OLFA zdecydowała się zastąpić na rynkach UE maty produkowane z polimeru o dotychczasowym składzie chemicznym, matami wykonanymi z polimeru plastyfikowanego dodatkami zgodnymi z dyrektywą REACH, bez ftalanu DEHP (DEHP free). W oznaczeniu tych mat pojawia się dodatkowy symbol — RC.

Uwaga:

Maty należy przechowywać leżące płasko — nie można ich zginać ani rolować. Maty należy chronić przed ciepłem — nie prasować na nich żelazkiem. Nie należy również pozostawiać ich w miejscach nasłonecznionych. Nie wolno także używać mat do cięcia nożem MC-45 i MC-45/DX.

GRUBOŚĆ: 2 mm

WYMIARY: 45 x 32 cm

MODEL: CM-A3-RC

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Olfa

SYMBOL: OLF-CM-A3-RC

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Mata do cięcia samoregenerująca A4 - 22 x 30 cm

  16,90 zł
 • Dwustronna, samoregenerująca mata do cięcia - Sizzix - 32,7 x 43,4 x 0,3 cm

  54,90 zł

  Brak w magazynie

 • Mata do cięcia, samoregenerująca A2 - DpCraft - 45 x 60 cm

  79,90 zł

  Brak w magazynie