Gesso do farb akrylowych Acrilico - Maimeri - 693, białe, 200 ml

 • 19,00 zł

  9,50 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Gesso do farb akrylowych Acrilico - Maimeri - 693, białe, 200 ml

Gesso do farb akrylowych Acrilico - Maimeri - 693, białe, 200 ml

Symbol: MAI-5824693

* Pola wymagane

Powiadom o dostępności
Sprawdź dostępność

White Gesso to doskonały preparat gruntujący pod farby akrylowe. Poprawia przyczepność farb i uwydatnia kolory. Wysycha w ciągu 30 minut.

Farby akrylowe Maimeri Acrilico pozwalają na rozwój twórczości zgodnej z naturą i sercem każdego artysty. Będą doskonałym narzędziem dla profesjonalnych artystów i studentów sztuki.

Wykończenie farb Acrilico jest jednolite i półbłyszczące. Farby te, dzięki wysokiej koncentracji elastycznej żywicy akrylowej, rozprowadzają się równomiernie nawet na niezagruntowanych podłożach. Akryli można używać zarówno prosto z tubki, jak i rozcieńczać je wodą. Farby po wyschnięciu stają się wodoodporne.

Gama zawiera aż 79 żywych, jasnych, czystych kolorów skomponowanych z wysokiej jakości starannie zmielonych, rozproszonych i ustabilizowanych pigmentów. Zostały precyzyjnie wybrane w celu uzyskania głębokich, jasnych tonów wzmacniających blask i czystość koloru oraz nadających świetlistość nigdy wcześniej nieosiągniętą w dostępnych na rynku farbach akrylowych. 

Maimeri to włoska marka stworzona w 1923 roku przez artystę Gianniego Maimeri.

Powstała na bazie koncepcji absolutnej perfekcji. Reprezentuje czworościan, idealnie proporcjonalny, unikalny graniastosłup z wierzchołkiem skierowanym ku górze, który obserwowany pod kątem wydaje się identyczny. Doskonałość, której przykładem jest ten symbol, obejmuje wszystkie produkty Maimeri, które są dziś na całym świecie synonimem włoskiej doskonałości w produkcji materiałów do malowania i rysowania. Firma jest przykładem wielkiej pasji i ciągłej synergii pomiędzy sztuką, przemysłem i innowacją. Przyświeca jej idea, że kreatywność i ekspresja artystyczna są niewyczerpalną potrzebą ludzkości.

KOLOR: biały

POJEMNOŚĆ: 200 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Maimeri

SYMBOL: MAI-5824693

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Werniks damarowy końcowy, anty UV - Renesans - 250 ml

  33,90 zł

  Brak w magazynie

 • Werniks do farb akrylowych Gloss - Liquitex - połysk, 473 ml

  108,00 zł

  Brak w magazynie