Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Pędzel mop, syntetyczny, 113 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - large

44,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel mop, syntetyczny, 113 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - large

Pędzel mop, syntetyczny, 113 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - large

Symbol: RS-LARGE/PRS113L

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pędzle do akwareli z serii 113 Synthetic Squirrel marki Roman Szmal.

Pędzle zostały wykonane z włosia syntetycznego imitującego cenione parametry włosia wiewiórki. Włosie zostało ręcznie ułożone, a następnie zamocowane na krótkiej drewnianej rączce, lakierowanej transparentnym lakierem. Trzonek pędzli ma ergonomiczny, rozszerzający się ku górze kształt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Włosie syntetyczne oferuje doskonałą sprężystość i precyzję oraz wysoką chłonność.

Ze względu na większą objętość długiego włosia są w stanie zaabsorbować dużą ilość farby, zachowując jednocześnie kształt szpicu, dzięki czemu podobnie jak mniejsze rozmiary, będą się nadawać do nanoszenia drobnych detali oraz cienkich linii. Doskonale sprawdzą się przy malowaniu na większych formatach papieru, zwłaszcza przy chęci nanoszenia dużych plam. Włosie pędzli fenomenalnie przenosi pigment farb na papier, nie odkształca się i z łatwością wraca do pierwotnej formy szpicu. 

ROZMIAR PĘDZLA: duży (large)

KSZTAŁT WŁOSIA: mop

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 7 mm

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 32 mm

SERIA: 113 Synthetic Squirrel

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Roman Szmal

SYMBOL: RS-LARGE/PRS113L

>