Nowość

Pędzel mop syntetyczny Isacolor 6554i - Isabey - nr 2/0

  • 72,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel mop syntetyczny Isacolor 6554i - Isabey - nr 2/0

Pędzel mop syntetyczny Isacolor 6554i - Isabey - nr 2/0

Symbol: ISA-65541.2/0

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Isacolor 6554i to w 100% syntetyczna alternatywa dla pędzli z włosia kanadyjskiej wiewiórki.

Pędzle Isacolor wykonane są z syntetycznych, falowanych włókien, które doskonale odwzorowują właściwości naturalnego włosia kanadyjskiej wiewiórki. Charakteryzują się znakomitą chłonnością wody, porównywalną z naturalnym włosiem, a ich precyzyjna, cienka końcówka oraz wysoka elastyczność zapewniają wyjątkową wygodę i dokładność podczas malowania. Pędzle te idealnie sprawdzają się do długich, płynnych pociągnięć oraz rozprowadzania większych plam koloru i akwarelowych washów. To doskonały wybór dla osób poszukujących jakości naturalnego włosia, ale w nowoczesnym, w pełni syntetycznym wydaniu. Sprawdzą się doskonale do akwareli i gwaszy.

Historia marki

Isabey to firma o głęboko zakorzenionej tradycji i mistrzowskim rzemiośle, założona we Francji w 1895 roku, nazwana na cześć słynnego malarza, rysownika, miniaturzysty i litografa Jean-Baptiste Isabey'a. Pędzle Isabey od lat powstają z taką samą precyzją i dbałością o szczegóły, jak w chwili powstania marki.

Projektowane we Francji, pędzle Isabey są tworzone z myślą o artystach, dla których narzędzie stanowi naturalne przedłużenie ręki i źródło inspiracji. Każdy pędzel wykonywany jest w 100% ręcznie – od formowania włosia po montaż rączki. W procesie produkcji pojedynczego pędzla uczestniczy ponad 30 osób, a każdy etap obejmuje drobiazgową kontrolę jakości.

Dzięki przekazywaniu wiedzy i umiejętności z pokolenia na pokolenie marka Isabey zachowuje najwyższe standardy wykonania. Włosie formowane jest wyłącznie podczas montażu, bez późniejszego przycinania, co pozwala zachować jego naturalne właściwości i wyjątkową delikatność. Każdy pędzel Isabey to unikalne dzieło rzemiosła, łączące tradycję, kunszt i pasję do sztuki.

Isabey

ROZMIAR: 2/0

KSZTAŁT WŁOSIA: mop

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 6 mm

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 22 mm

RĄCZKA: krótka

SERIA: Isacolor 6554i

OPAKOWANIE: 1 szt.

SYMBOL: ISA-65541.2/0

EAN: 3046451978595

PRODUCENT: Isabey

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:

P.U.H. GRALUX Sp. z o.o.

ADRES PODMIOTU WPROWADZAJĄCEGO PRODUKT NA RYNEK:

ul. Gdyńska 31 31-323 Kraków

e-mail: [email protected]

tel. +48 600 023 861

Isabey

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Pędzel mop, syntetyczny do akwareli, 3020 - Renesans - nr 2

    28,50 zł

    Brak w magazynie

  • Nowość
    Pędzel mop syntetyczny Isacolor 6554i - Isabey - nr 0

    Pędzel mop syntetyczny Isacolor 6554i - Isabey - nr 0

    83,00 zł
  • Pędzel mop, syntetyczny do akwareli, 3020 - Renesans - nr 4

    41,00 zł

    Brak w magazynie