Pędzel okrągły, mieszany Travel Brush - Renesans - nr 2

26,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel okrągły, mieszany Travel Brush - Renesans - nr 2

Pędzel okrągły, mieszany Travel Brush - Renesans - nr 2

Symbol: REN-JTRBRUSH_2

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pędzel składany Travel Brush z serii JTRBRUSH wykonany jest z wysokiej jakości mieszanki włosia syntetycznego oraz naturalnego.

Pędzelek kieszonkowy będzie idealny do malowania w plenerze oraz w podróży. Włosie pędzla schowane jest w metalowej, rozkładanej obudowie, która idealnie chroni je przed uszkodzeniem. Zatyczkę można nałożyć na korpus pędzla, aby go wydłużyć. Pędzel został wykonany z mieszanki włosia naturalnego i syntetycznego (imitacja wiewiórki).

Pędzelek z okrągłym, zwężanym włosiem zakończonym szpicem pozwala na wyjątkową precyzję. Będzie doskonały do tworzenia delikatnych i cienkich linii. Mieszane włosie pędzla doskonale chłonie wodę i pigment farb, pozwalając na uzyskanie doskonałych efektów w technice akwarelowej i nie tylko. Można stosować go z każdym rodzajem takich jak: akwarele, gwasze, akryle i farby olejne. Ponadto oferuje bardzo dobrą jakość za przystępną cenę.

Pędzel podróżny spełni oczekiwania profesjonalnych malarzy, hobbystów, artystów, nauczycieli malarstwa oraz studentów. Posiada wytrzymałą czarną rączkę z przejrzystym fragmentem, zakończoną czarną skuwką.

ROZMIAR: 2

TYP WŁOSIA: mieszane (naturalne i syntetyczne)

KSZTAŁT WŁOSIA: okrągłe ze szpicem

RĄCZKA: czarna, krótka

SERIA: JTRBRUSH

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Renesans

SYMBOL: REN-JTRBRUSH_2

>