Pędzel okrągły, naturalny, Red Sable Kolinsky, seria 1610 - Da Vinci - 0

25,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel okrągły, naturalny, Red Sable Kolinsky, seria 1610 - Da Vinci - 0

Pędzel okrągły, naturalny, Red Sable Kolinsky, seria 1610 - Da Vinci - 0

Symbol: DV-VA-1610_0

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.

Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.

Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (|z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.

Pędzle do farb olejnych z serii 1610 Red Sable Kolinsky są produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanego naturalnego włosia pozyskiwanego z ogonów czerwonego sobola. Jego włosie jest bardzo wytrzymałe, gęste i niesamowicie delikatne na czubku. Pędzle do malarstwa olejnego Red Sable Kolinsky odznaczają się precyzyjną końcówką oraz niesamowitą elastycznością i miękkością. Służą one przede wszystkim do cienkiego i równomiernego rozprowadzania farby. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym srebrnym okuciu umiejscowionym na długiej drewnianej lakierowanej na bordowo rączce. Pędzle będą idealne do malarstwa olejnego, tempery, malowania na szkle, do cienkiego rozprowadzania farby oraz do malowania najdrobniejszych niuansów w tonacji i strukturze koloru. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji.

ROZMIAR PĘDZLA: 0

KSZTAŁT WŁOSIA: okrągłe

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 8 mm

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 0,9 mm

DŁUGOŚĆ PĘDZLA: 28,8 cm

WAGA PĘDZLA: 6 g

SERIA: 1610 Red Sable Kolinsky Marder

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: da Vinci

SYMBOL: DV-VA-1610_0

>