Zestaw z piórem wiecznym i długopisem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

126,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw z piórem wiecznym i długopisem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

Zestaw z piórem wiecznym i długopisem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

Symbol: PAR-2093258

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Spraw, aby codzienne pisanie stało się przyjemnością dzięki zestawowi Jotter Duo Parker z piórem wiecznym i długopisem. Dopracowane szczegóły i wysoka jakość wykonania sprawiają, że Jotter jest doskonały dla każdego, kto docenia sztukę pięknego pisania.

Dzięki opływowemu kształtowi i ikonicznemu wzornictwu pióro wieczne Jotter umiejętnie łączy ze sobą ponadczasową klasykę i nowoczesny styl.

Pióro Jotter posiada elegancki korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie strzały. Stalówka wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej zapewnia niesamowite wrażenia podczas pisania, przyjemnie sunąc po kartce. W konsekwencji piszesz bez najdrobniejszych zarysowań. Jotter może być napełniany nabojami atramentowymi Quink.

Długopis Jotter jest ikoną stylu od ponad 60 lat. Posiada elegancki korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie strzały. Wyposażony we wkład Quinkflow ballpoint zapewniający optymalny przepływ tuszu i płynne pisanie. Do długopisu pasują również wkłady żelowe Parker.

Pióro i długopis zostały umieszczone w wysokiej jakości pudełku prezentowym z nabojem atramentowym Quink oraz wkładem Quinkflow.

KOLOR: srebrny (Stainless Steel CT)

KOLOR WKŁADU: niebieski

ROZMIAR STALÓWKI: M (średnia)

MODEL: Jotter 

OPAKOWANIE: pióro wieczne, długopis, nabój atramentowy Quink, wkład Quinkflow.

PRODUCENT: Parker

SYMBOL: PAR-2093258

>

Inne produkty w tej samej kategorii: