Zestaw z piórem wiecznym i długopisem IM w etui - Parker - Black GT

275,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw z piórem wiecznym i długopisem IM w etui - Parker - Black GT

Zestaw z piórem wiecznym i długopisem IM w etui - Parker - Black GT

Symbol: PAR-2093216

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw z piórem wiecznym i długopisem Parker IM w ekskluzywnym etui prezentowym. Parker IM to idealny partner codziennych notatek z nieograniczonym potencjałem.

Każdy szczegół jest dopracowany tak, aby zapewnić użytkownikowi niesamowite doświadczenia w trakcie pisania. Elegancka czerń oraz tradycyjne wzornictwo spotykają się z nowoczesnym, zwężającym się korpusem i geometrycznym żłobieniem. Obudowa w kolorze głębokiej czerni została wzbogacona metalowymi, złotymi elementami oraz klipsem w kształcie strzały.

Dzięki ponad stuletniemu kunsztowi i doświadczeniu firmy, długopis oraz pióro IM posiadają metalowe części pokryte powłoką PVD, która zapewnia doskonałą odporność na zniszczenia i korozję. Stalówka pióra, jak i końcówka pisząca długopisu zostały wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej. Zapewniają niesamowite wrażenia podczas pisania, przyjemnie sunąc po kartce. W konsekwencji piszesz bez najdrobniejszych zarysowań. Zestaw z piórem i długopisem Parker IM to wyjątkowy i wyrafinowany prezent.

Pióro i długopis zostały umieszczone w wysokiej jakości pudełku prezentowym z nabojem atramentowym Quink oraz wkładem Quinkflow.

KOLOR: czarny (Black GT)

KOLOR WKŁADU: niebieski

ROZMIAR STALÓWKI: M (średnia)

MODEL: IM

OPAKOWANIE: pióro wieczne, długopis, nabój atramentowy Quink, wkład Quinkflow.

PRODUCENT: Parker

SYMBOL: PAR-2093216

>