Wosk, pasta pozłotnicza - Lefranc & Bourgeois - Classic, 30 ml

  • 59,00 zł

    196,67 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Wosk, pasta pozłotnicza - Lefranc & Bourgeois - Classic, 30 ml

Wosk, pasta pozłotnicza - Lefranc & Bourgeois - Classic, 30 ml

Symbol: LB-350423

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Lefranc & Bourgeois Gilding Wax to wysokiej jakości wosk w słoiczku do wykonywania metalicznych akcentów oraz pozłacania dużych powierzchni.

Pasta do złoceń Gilding Wax zawiera pigmenty na bazie rozpuszczalnika, które charakteryzują się intensywnymi, opalizującymi metalicznymi kolorami, o wysokiej sile krycia, odpornymi po wyschnięciu na działanie wody i czynników atmosferycznych.

Wosk jest gotowy do użycia i łatwy w aplikacji. Zapewnia jednolite wykończenie, odpowiednie do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego jako patyna na przedmiotach dekoracyjnych, takich jak meble, ramy i powierzchnie, takie jak papier, drewno, glina, metal, ceramika, szkło, gips, metal i wiele innych.

Pastę do pozłotnictwa można nakładać za pomocą suchej szmatki, pędzla lub ręcznika. Kolejne warstwy należy nakładać kilka minut po wyschnięciu, a gotowy przedmiot wypolerować po 12 godzinach od wyschnięcia. Przedmioty wykonane ze szkła i plastiku można myć po 24 godzinach od całkowitego wyschnięcia. Ozdobione pastą do złoceń przedmioty nie powinny mieć kontaktu z żywnością.

Nie należy stosować na powierzchniach malowanych farbą na bazie gliceryny.

KOLOR: złoty, klasyczne złoto (Classic)

POJEMNOŚĆ: 30 ml

PRODUCENT: Lefranc & Bourgeois

SYMBOL: LB-350423