Zestaw markerów Posca PCF-350 - Uni - 10 kolorów

  • 315,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw markerów Posca PCF-350 - Uni - 10 kolorów

Zestaw markerów Posca PCF-350 - Uni - 10 kolorów

Symbol: UNI-PCF-350

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Marker Posca PCF-350 z końcówką-pędzlem sprawdza się tam, gdzie inne nie dają rady: w zakamarkach, szczelinach... Miłośnicy malarstwa doceniają przyjemność malowania pędzlem bez towarzyszących temu zazwyczaj niedogodności. Początkujący i dzieci zapoznają się z pędzlem bez ryzyka. Jest szczególnie doceniany przez artystów, którzy używają go do malowania rzeźb, odlewów, figurek i innych trudno dostępnych miejsc, a także przez twórców komiksów, dzieci oraz miłośników kaligrafii. Farba markera jest nieprzejrzysta, płynna, gładka, gęsta i charakteryzuje się dużą siłą krycia. Można ją mieszać, rozwadniać i nakładać warstwowo. Rezultaty są zbliżone do tych, które można uzyskać stosując farbę akrylową. Kolory można mieszać bezpośrednio na podłożu dopóki farba jest wilgotna. Dzięki krótkiemu czasowi schnięcia kolejne warstwy można nakładać minuta po minucie. Jasne kolory można bez obaw nakładać na ciemne. Farba może zostać rozwodniona celem uzyskania efektu gradacji koloru, czyli rozmycia.

Główne zalety markerów POSCA:

- tusz nie przesiąka przez papier;

- produkt nietoksyczny

- odpowiedni do malowania po ciele;

- różne kolory po wyschnięciu tuszu nie łączą się;

- odporny na działania światła i warunków atmosferycznych;

- unikalny tusz pigmentowy na bazie wody;

- w markerach zastosowano farbę plakatową.

Nadają się do pisania po materiałach tj: szkło, metal, drewno, plastik, tkanina, porcelana, terakota, papier, drewno, a nawet po ciele. Kto może używać markerów Posca? Produkt ten skierowany jest przede wszystkim do: artystów, graficiarzy, studentów, uczniów oraz dzieci w każdym wieku! Doskonale nadaje się do zastosowań profesjonalnych, odpowiedni dla miłośników rękodzieła, a zwłaszcza scrapbookingu i tworzenia kartek okolicznościowych oraz artystów, którzy wykorzystują go do wykonywania wykończeń, detali i konturów. Dzięki markerom POSCA można samodzielnie zaprojektować koszulkę czy czapkę z daszkiem - wystarczy zaprasować materiał i wymyślony wzór będzie trwały. To nie wszystko! Produkt wykorzystywany może być także do ozdoby szyb sklepowych, sprzętu muzycznego, sportowego czy nawet auta! Dodatkowo można nim malować po ciele - farba łatwo usunie się wodą i mydłem.

Jak można utrwalić kolor?

- szkło, plastik, metal, drewno, papier, terakota - przemalowanie bezbarwnym lakierem;

- ceramika - wypalić w piekarniku, w temperaturze ok.180°C;

- tkanina - zaprasować żelazkiem, bez pary wodnej na drugiej stronie.

KOLORY: czarny 24, biały 1, żółty 2, czerwony 15, różowy 13, niebieski 33, jasnoniebieski 8, zielony 6, srebrny 23, złoty 25

RODZAJ KOŃCÓWKI: pędzelkowa

OPAKOWANIE: 16 szt.

PRODUCENT: Uni Posca

SYMBOL: UNI-PCF-350

Inne produkty w tej samej kategorii: