Farba do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - Leaf Green, 45 ml

  • 11,00 zł

    24,44 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - Leaf Green, 45 ml

Farba do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - Leaf Green, 45 ml

Symbol: PEB-295-082

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin.

Farby kryjące Setacolor Opaque można nakładać na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

KOLOR: zielony (Leaf Green 82)

POJEMNOŚĆ: 45 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-295-082

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Farba do tkanin Setacolor Light Fabrics - Pébéo - Fluorescent Pink, 45 ml

    11,00 zł

    Brak w magazynie