Farba do tkanin Setacolor Light Fabrics - Pébéo - Oriental Red, 45 ml

11,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba do tkanin Setacolor Light Fabrics - Pébéo - Oriental Red, 45 ml

Farba do tkanin Setacolor Light Fabrics - Pébéo - Oriental Red, 45 ml

Symbol: PEB-329-023

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin.

Farby Setacolor Light Fabrics do stosowania na jasnych tkaninach nadają transparentny, matowy efekt. Można nakładać je na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

KOLOR: fioletowa czerwień (Oriental Red 23)

POJEMNOŚĆ: 45 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-329-023

>