Pióro kulkowe Roundabout - Ferris Wheel Press - Seaside Glass

130,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro kulkowe Roundabout - Ferris Wheel Press - Seaside Glass

Pióro kulkowe Roundabout - Ferris Wheel Press - Seaside Glass

Symbol: FWP-RDBT-F-SG

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zakochaj się w pisaniu na nowo!

Ferris Wheel Press jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją artykułów papierniczych z siedzibą w Kanadzie. Od ponad 10 lat tworzy wysokiej jakości produkty papiernicze, nieustannie poszukując innowacji i udoskonaleń.

Pióro kulkowe Roundabout to wspaniały instrument piśmienny, który łączy doskonałe wrażenia dotyku i nostalgii w lekkiej obudowie. Każdy jego najmniejszy, dopracowany detal prawdziwie oczarowuje. Wzory piór Carousel i Roundabout czerpią inspirację z nostalgicznej przejażdżki na karuzeli w wesołym miasteczku, gdzie marzenia o kręceniu się w kółko i w kółko, tak jak nasza kreatywność, nigdy się nie kończą.

Pióro posiada unikalną nasadkę uzupełniona piękną wytłoczoną typografią. Sześciokątna część uchwytu nawiązująca do historii Ferris Wheel Press, a końcówka typu rollerball może być używana do bezpośredniego czerpania atramentu z butelki lub przez konwerter.

Pióro kulkowe posiada ten sam korpus i kształt co pióro wieczne Carousel. Każde pióro jest wyposażone we własny konwerter, gotowy do napełniania i ponownego napełniania ulubionym atramentem Ferris Wheel Press. Pióro Roundabout jest kompatybilne ze wszystkimi atramentami przyjaznymi dla piór wiecznych i może być napełniane wielokrotnie.

KOLOR OBUDOWY: zielony (Seaside Glass)

ROZMIAR KOŃCÓWKI: 0,6 mm

DŁUGOŚĆ: 12,8 cm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Ferris Wheel Press

SYMBOL: FWP-RDBT-F-SG

>

Inne produkty w tej samej kategorii: