Pióro wieczne Collection - Kaweco - Smooth Sage, B

  • 135,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro wieczne Collection - Kaweco - Smooth Sage, B

Pióro wieczne Collection - Kaweco - Smooth Sage, B

Symbol: KAW-11000137

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Pióro wieczne Kaweco Collection to narzędzie piśmiennicze, które pojawiło się około 1900 roku, co czyni je absolutnie ponadczasowym.

Nowe pióro Kaweco Collection w kolorze Smooth Sage jest jednocześnie subtelne i eleganckie. Ten delikatny odcień zgaszonej zieleni relaksuje i przywołuje pozytywną energię, a tym samym stwarza uspokajającą atmosferę, sprzyjającą kreatywności. Kolor ten nadaje pióru wiecznemu wyjątkowy rodzaj szyku i szlachetności.

Połączenie tego pięknego koloru z lśniącymi, posrebrzanymi elementami wyzwoli w Tobie uczucie wolności i nieograniczoną kreatywność. Pióro wieczne w pastelowo-zielonym kolorze tworzy idealną atmosferę do utrwalania notatek i pomysłów w spokoju i harmonii.

Kaweco Collection to kieszonkowe pióro wieczne stworzone na wzór kolekcji Kaweco Sport. Jest wyjątkowe ze względu na swoją formę i rozmiar. Po zamknięciu ma zaledwie 13 cm, dzięki czemu mieści się w kieszeni czy portfelu. Wraz z założeniem nasadki przybiera natomiast wygląd pióra o standardowym rozmiarze.

Kolekcja Collection wyróżnia się pięknymi kolorami, 8-kątną obsadką, piękną srebrną stalówką i tłoczonym na gorąco logo marki. Pióro posiada również ergonomiczny uchwyt i niewielką wagę umożliwiają pisanie bez zmęczenia.

W komplecie z piórem znajduje się granatowy nabój marki Kaweco w rozmiarze europejskim. Kaweco Sport Collection jest kompatybilne z mini konwerterem marki Kaweco.

KOLOR: Smooth Sage (szałwiowy, pastelowy zielony, zgaszona zieleń)

ROZMIAR STALÓWKI: B (szeroka)

DŁUGOŚĆ ZE SKUWKĄ: 13 cm

DŁUGOŚĆ BEZ SKUWKI: 10,5 cm

WAGA: 10,7 g

MODEL: Collection

PRODUCENT: Kaweco

SYMBOL: KAW-11000137