Zestaw pisaków Ilustration Basic Set 3, Inktober 2022 - Kuretake - 5 szt.

  • 105,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw pisaków Ilustration Basic Set 3, Inktober 2022 - Kuretake - 5 szt.

Zestaw pisaków Ilustration Basic Set 3, Inktober 2022 - Kuretake - 5 szt.

Symbol: KT-IKTB-22/5V

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Zestaw pisaków pędzelkowych Fudegokochi Brush Pen z okazji Inktober 2022.

Inktober został zapoczątkowany w 2009 roku przez Jakea Parkera. Jest to wyzwanie mające na celu poprawić umiejętności pisania tuszem i rozwinąć pozytywne nawyki rysunkowe. Od tego czasu stało się przedsięwzięciem o zasięgu światowym, w którym biorą udział tysiące artystów.

Zestaw przygotowany na Inktober jest uniwersalny - pisaki pozwalają na tworzenie precyzyjnych detali, wygodne pokrywanie większych obszarów, malowanie odbijającego się światła. Różne rodzaje końcówek dają wyjątkowo szerokie możliwości twórcze!

Zestaw zawiera:

KURETAKE FUDE PEN ”NIHON-DATE KABURA” (No. 55)

Nazwa "NIHON-DATE" oznacza po japońsku „podwójna funkcja”. „KABURA” oznacza subtelne krzywizny w kształcie pisaka. Wywodzą się od tradycyjnych kształtów pędzli do kaligrafii. Pisak bardzo dobrze leży w dłoni, co jest szczególnie cenne przy dłuższej pracy.

Większa, niezwykle elastyczna końcówka z perforowanego silikonu nie złamie się. Pozwala na tworzenie dynamicznych linii. Cieńsza końcówka pozwala na tworzenie niezwykle precyzyjnych cienkich linii, rysowanie najmniejszych detali. Posiada lekko sztywną końcówkę i może być używana podobnie jak zwykły długopis; dlatego polecana jest też osobom, które dopiero zaczynają pisanie pędzelkowymi końcówkami. Połączenie tych dwóch końcówek doceni każdy rysownik. Połączenie miękkiej i twardej końcówki, małej końcówki z większą daje bardzo duże możliwości. Pisanie, rysowanie detali, zapełnianie większych powierzchni - Nihon-Date Kabura nadaje się do tych wszystkich celów. Tusz barwnikowy na bazie wody.

KURETAKE FUDE PEN KOBURI “CHUJI” (No. 32)

Pisak z końcówką pędzelkową – pędzelkiem z włosia nylonowego. Umożliwia uzyskanie linii o różnej grubości. Zawiera wodny, pigmentowy tusz w kolorze czarnym, po wyschnięciu odporny na działanie wody i światła. Znakomity do mangi, kaligrafii, tradycyjnego malarstwa sumi-e i innych technik. Uniwersalna, średniej grubości końcówka pozwala zarówno na wykonanie precyzyjnych detali, jak i pokrywanie większych płaszczyzn.

ZIG Cartoonist MANGAKA FLEXIBLE Fine

Kuretake Zig Mangaka Flexible to brushpeny z elastyczną końcówką idealne nie tylko dla początkujących kaligrafów. Spotkają się z uznaniem twórców mangi oraz komiksów, jak i architektów, ilustratorów, projektantów poszukujących profesjonalnych pisaków w przystępnej cenie. Zawierają pigmentowy tusz na bazie wody, który doskonale współgra ze wszystkimi markerami na bazie alkoholu, z farbami akwarelowymi i jest odporny na ścieranie gumką. Pisaki nie powodują powstawania smug przy pokrywaniu większych powierzchni.

ZIG CLEAN COLOR Real Brush 091 Light Gray

Clean Color Real Brush firmy Kuretake to pisak wyjątkowy - posiada prawdziwą pędzelkową końcówkę, wykonaną z syntetycznego włosia. Barwnikowy tusz na bazie wody przypomina nasyconą farbę akwarelową. Pisak jest znakomity zarówno do nakładania większych plam koloru, jak i rysowania linii o różnej grubości, w tym także bardzo cienkich. Z powodzeniem stosowany w kaligrafii. Posiada wygodne skuwki zapobiegające staczaniu się ze stołu. Clean Color Real Brush to uniwersalne narzędzie pozwalające artyście cieszyć się niezwykłą precyzją pracy. 091 Light Grey to idealna neutralna szarość do cieniowania prac i rysowania delikatniejszych linii.

ZIG Memory System WINK OF STELLA BRUSH II 999 GL. Clear

Japoński pisak pędzelkowy Wink of Stella Brush umożliwia precyzyjne wprowadzanie do pracy efektu brokatu. Końcówka z nylonowego włosia pozwala uzyskać linie o zróżnicowanej grubości, co daje dużą artystyczną swobodę. Marker wypełniony jest wysokiej jakości tuszem pigmentowym na bazie wody. Tusz jest bezpieczny dla zdjęć, bezkwasowy, odporny na światło, bezzapachowy i wolny od ksylenu. Idealny do kaligrafii, ilustracji, dodawania migotliwych detali lub pokrycia drobniutkim brokatem większych powierzchni. Odcień 999 GL. Clear to srebrzysty błyszczący pyłek w przezroczystej bazie. Na pracę nakładamy mieniący się pyłek.

OPAKOWANIE: 5 szt.

- Kuretake Fude Pen ”NIHON-DATE KABURA” (No. 55);

- Kuretake Fude Pen Koburi “CHUJI” (No. 32);

- ZIG Cartoonist MANGAKA FLEXIBLE Fine;

- ZIG CLEAN COLOR Real Brush 091 Light Gray;

- ZIG Memory System WINK OF STELLA BRUSH II 999 GL. Clear.

PRODUCENT: Kuretake

SYMBOL: KT-IKTB-22/5V

Inne produkty w tej samej kategorii: