Pisak do kaligrafii Fudenosuke Brush Pen, Pastel - Tombow - Pale Yellow

  • 13,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pisak do kaligrafii Fudenosuke Brush Pen, Pastel - Tombow - Pale Yellow

Pisak do kaligrafii Fudenosuke Brush Pen, Pastel - Tombow - Pale Yellow

Symbol: TB-WS-BS02

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Popularne flamastry Fudenosuke są teraz dostępne również w wersji do pisana na czarnych i ciemnych papierach!

Miękka wersja końcówki zapewnia uczucie niezwykłej lekkości w trakcie pisania, nadaje się na przykład do pisma ręcznego, szkicowania lub tworzenia kartek życzeniowych. Doskonałe do mixed media, czyli kombinowania technik, materiałów i przyborów.

Grubość linii pisania zmienia się od bardzo cienkiej po grubą w zależności od siły nacisku. Pisak nadaje się zwłaszcza do mniejszych napisów, pisania odręcznego, szkicowania, ilustrowania, komiksów, kaligrafii, notatek rysunkowych i nie tylko. Fudenosuke pastel świetnie sprawdzają się w kombinacji z kredkami IROJITEN, flamastrami ABT PRO i innymi rodzajami flamastrów Fudenosuke.

Kolor biały zapewnia wspaniały efekt kredowy na ciemnym papierze. Kolor można zintensyfikować poprzez nałożenie kilku warstw tuszu. Flamastry zawierają bezzapachowy tusz pigmentowy na bazie wody z magicznym efektem: kolor pojawia się dopiero po kilku sekundach od nałożenia na ciemny papier.

Flamastry sprawdzają się również na białym papierze, dają wtedy inny efekt kolorystyczny niż na papierze ciemnym. Przechowywać w pozycji poziomej.

KOLOR: blady żółty (Pale Yellow)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Tombow

SYMBOL: TB-WS-BS02

Inne produkty w tej samej kategorii: