Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Nowość

Podobrazie malarskie bawełniane Basic - PaperConcept - 50 x 50 cm

24,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Podobrazie malarskie bawełniane Basic - PaperConcept - 50 x 50 cm

Podobrazie malarskie bawełniane Basic - PaperConcept - 50 x 50 cm

Symbol: PC-105050

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Uniwersalne podobrazie malarskie Basic zostało wykonane z krosien sosnowych oraz wysokiej jakości włoskiego płótna bawełnianego. Płótno podobrazi jest podwójnie zagruntowane (dwie warstwy gesso). Gramatura płótna wynosi 312g/m².

Zagruntowane płótno można używać do tworzenia w różnych technikach malarskich jak olej, akryl, tempera i gwasz. 

Stosowane krosna malarskie wykonane są w sposób zapewniający dokładność i wysoką wytrzymałość na skręcanie (mikrowczep). Zastosowanie dodatkowych poprzeczek w większych formatach podobrazi zapewnia odpowiednią stabilność i wytrzymałość produktu. 

Produkcja podobrazi malarskich odbywa się na automatycznej linii produkcyjnej. Dzięki niej otrzymano jednolite napięcie płótna oraz symetrycznie i równo rozłożone zszywki. Pozwoliło to otrzymać bardzo dobrej jakości i estetycznie wyglądające podobrazia. Wszystkie z nich zostały wykonanie metodą zszywkowania z tyłu, z pozostawioną przestrzenią na krawędziach, na których nadal można malować. Gotowe podobrazie zapakowane jest w folię termokurczliwą.

ROZMIAR: 50 x 50 cm

GRAMATURA: 312 g/m²

WYMIARY KROSIEN: 3 x 1,6 cm

MATERIAŁ: bawełna

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: PaperConcept

SYMBOL: PC-105050

>