Konturówka do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Anthracite Black, 20 ml

  • 13,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Konturówka do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Anthracite Black, 20 ml

Konturówka do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Anthracite Black, 20 ml

Symbol: PEB-036-006

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Wysokiej jakości konturówki do porcelany z serii Porcelaine 150 stworzone przez francuską markę Pébéo.


Farby na bazie wody będą doskonałe do ozdabiania kubków, talerzy, kieliszków, wazonów, porcelanowych figurek i wielu innych. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom mogą być używane zarówno przez początkujących, jak i profesjonalistów. Po wypaleniu zyskują lśniący, emaliowany efekt. Konturówki ograniczają obszar malowany farbami Porcelaine 150. Można je również mieszać z farbami Vitrea 160. Konturówki występują w nieprzeźroczystych, błyszczących kolorach (Gloss), matowych (Matt), pastelowych (Pastel), a także błyszczących (Shimmer). Dzięki specjalnemu dozownikowi pozwalają na tworzenie cienkich linii i starannych detali.


Aby farba uzyskała odporność na delikatne mycie, wzór należy pozostawić do wyschnięcia na 72 godziny. Dla trwałego efektu należy wypalić przedmiot w temperaturze 150°C przez 35 minut.

Należy dekorować tylko te powierzchnie, które nie mają kontaktu z żywnością. Farby należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Testy migracyjne przeprowadzone przez akredytowane laboratorium wykazały, że przypadkowy kontakt zdobionych obszarów z żywnością nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

KOLOR: Anthracite Black (czarny)

POJEMNOŚĆ: 20 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-036-006