Farba do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Powder White Matt, 45 ml

  • 13,50 zł

    30,00 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Powder White Matt, 45 ml

Farba do porcelany Porcelaine 150 - Pébéo - Powder White Matt, 45 ml

Symbol: PEB-024120

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Wysokiej jakości farby do porcelany z serii Porcelaine 150 stworzone przez francuską markę Pébéo.


Farby na bazie wody będą doskonałe do ozdabiania kubków, talerzy, kieliszków, wazonów, porcelanowych figurek i wielu innych. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom mogą być używane zarówno przez początkujących, jak i profesjonalistów. Po wypaleniu zyskują lśniący, emaliowany efekt. Obszary nakładania farby można ograniczać konturówkami i markerami Porcelaine 150. Można je również mieszać z farbami Vitrea 160. Farby występują w nieprzeźroczystych, błyszczących kolorach (Gloss), matowych (Matt), pastelowych (Pastel), a także błyszczących (Shimmer).


Aby farba uzyskała odporność na delikatne mycie, wzór należy pozostawić do wyschnięcia na 72 godziny. Dla trwałego efektu należy wypalić przedmiot w temperaturze 150°C przez 35 minut. Przed użyciem farb należy je bardzo dokładnie wymieszać.


Należy dekorować tylko te powierzchnie, które nie mają kontaktu z żywnością. Farby należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Testy migracyjne przeprowadzone przez akredytowane laboratorium wykazały, że przypadkowy kontakt zdobionych obszarów z żywnością nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.


Więcej szczegółów na stronie www.pebeo.com

KOLOR: Powder White Matt 120 (biały matowy)

POJEMNOŚĆ: 45 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-024120