- 24 %

Notatnik Natural Affair, A5 - Semikolon - Golden Hour, w linie, 176 stron

 • 114,00 zł 87,00 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 114,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Notatnik Natural Affair, A5 - Semikolon - Golden Hour, w linie, 176 stron

Notatnik Natural Affair, A5 - Semikolon - Golden Hour, w linie, 176 stron

Symbol: SEM-368727

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Notes Natural Affair to klasyczny notatnik w nowoczesnym wydaniu. Obrazy i myśli, pomysły i wspomnienia – wszystko pozostanie żywe na zawsze.

Nie to, co oczywiste i powierzchowne nas ujmuje – to szczegóły, to drugie spojrzenie. Natural Affair to kolekcja przedstawiająca symbiotyczną harmonię natury – tony, które są zapożyczone ze świata kolorów naszego otoczenia. Wszystkie produkty z tej serii są wykonywane ręcznie z naturalnych i wyprodukowanych w sposób zrównoważony materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością.

Cechą szczególną notatnika jest wysokiej jakości okładka wykonana z papieru Efalin. Jej grzbiet i tył został obity wytrzymałym płótnem introligatorskim, które zabezpiecza przed uszkodzeniami i przetarciami. Notes zawiera 176 stron szwedzkiego papieru Munken o gramaturze 100 g/m² i kremowobiałym kolorze. Notatnik charakteryzuje się wyraźnymi kształtami i siedmioma harmonijnymi zestawieniami kolorystycznymi. Zawiera zakładkę do książki w formie wstążki oraz grzbiet szyty nićmi. Został wykonany ręcznie zgodnie z najlepszą tradycją introligatorską.

Semikolon to niemiecka marka, która wierzy, że wyjątkowe chwile tworzą życie. Zachowanie zdjęć, słów i pamiątek, które opowiadają historie na zawsze, to ich misja.

Semikolon jest czymś więcej niż tylko producentem wysokiej jakości produktów piśmienniczych, to marka Leuchtturm Group, rodzinnej firmy z ponad 100-letnią tradycją i historią. Założona w 1988 roku w studiu nad jeziorem Starnberg firma Semikolon i jej zespół mają obecnie siedzibę w Hamburgu.

Produkcja odbywa się we własnej manufakturze firmy w Czechach. Używane są wyłącznie wysokiej jakości i naturalne materiały, takie jak najlepszy szwedzki papier i wytrzymałe płótno introligatorskie. Pionierskie wzornictwo, wysokiej jakości materiały i wyselekcjonowane kolory wyróżniają markę na rynku papierniczym.

KOLOR: żółty (Golden Hour)

FORMAT: A5 (14,8 x 21 cm)

LICZBA STRON: 176

UKŁAD STRON: w linie

GRAMATURA PAPIERU: 100 g/m²

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Semikolon

SYMBOL: SEM-368727

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Notatnik Cutting Edge, A5 - Semikolon - Tangerine/Lavender, w kropki, 176 stron

  114,00 zł

  Brak w magazynie

 • - 24 %

  Notatnik Natural Affair, A5 - Semikolon - Desert, w linie, 176 stron

  114,00 zł 87,00 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 114,00 zł
 • Notatnik Classic A5 - Semikolon - Matcha, w kropki, 176 stron

  115,00 zł

  Brak w magazynie

 • Notatnik Natural Affair, A5 - Semikolon - Blossom, w kropki, 176 stron

  114,00 zł

  Brak w magazynie