Szpatułka silikonowa Catalyst Wedge - Princeton - szara, nr 01

 • 43,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Szpatułka silikonowa Catalyst Wedge - Princeton - szara, nr 01

Szpatułka silikonowa Catalyst Wedge - Princeton - szara, nr 01

Symbol: PR-PW01

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

Szpatułki silikonowe z serii Catalyst Wedge do pracy z farbami olejnymi, akrylowymi oraz gęstymi mediami.


Amerykańska marka Princeton stworzyła wysokiej jakości silikonowe narzędzia Catalyst. Umożliwiają one artystom nową formę ekspresji. Szpatułki wykonane są z elastycznego oraz wytrzymałego silikonu. Ich konstrukcja sprawia, że są bardziej wrażliwe na nacisk od standardowych, metalowych szpachelek. Dzięki temu nie naruszają struktury płótna i pozwalają na bardziej kontrolowane pociągnięcia. Szpatułki przeznaczone są głównie do pracy z ciężkimi mediami i farbami. Artyści używają ich również do pracy z gliną i masami plastycznymi. Elastyczne szpatułki posiadają certyfikat Agencji Żywności i Leków FDA, dzięki czemu mogą być stosowane także w cukiernictwie. Sprawdzą się doskonale do dekoracji ciast i tortów.


Szpachelki dostępne są w dwóch wyjątkowych odsłonach Wedge i Blade. Szpatułki silikonowe Wedge zostały wykonane w całości z silikonu. Są wyjątkowo ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dłoni, umożliwiając bezpośrednią interakcję artysty z pracą. Łopatki silikonowe Blade zostały umieszczone na drewnianych rączkach pędzli artystycznych, stanowiąc mieszankę tradycji i innowacji.


Silikon, z którego wykonano szpatułki, jest łatwy do czyszczenia i odporny na rozpuszczalniki. W większości przypadków zabrudzenia można zmyć za pomocą ciepłej wody z mydłem. Zaschniętą farbę można z łatwością usunąć z silikonowej powierzchni.

NUMER: 01

KOLOR: szary

SZEROKOŚĆ: 7 cm

DŁUGOŚĆ: 12 cm

SERIA: Catalyst Wedge

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Princeton

SYMBOL: PR-PW01

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Szpachelka malarska z drewnianą rączką - RGM - nr 6

  12,00 zł

  Brak w magazynie

 • Wyprzedaż

  Szpachelka malarska z drewnianą rączką - Lefranc & Bourgeois - nr 9

  11,50 zł 8,90 zł