Tusz pozłotniczy Gilding Liquid - Lefranc & Bourgeois - Copper, 75 ml

  • 53,00 zł

    70,67 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Tusz pozłotniczy Gilding Liquid - Lefranc & Bourgeois - Copper, 75 ml

Tusz pozłotniczy Gilding Liquid - Lefranc & Bourgeois - Copper, 75 ml

Symbol: LB-350416

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Lefranc & Bourgeois Gilding Liquid to wysokiej jakości tusz do wykonywania metalicznych akcentów oraz jednolitego pozłacania dużych powierzchni.

Tusz do złoceń Gilding Liquid jest oparty na rozpuszczalniku z dodatkiem metalicznych pigmentów. Pigmenty te zapewniają intensywne, opalizujące kolory oraz wysokie krycie.

Gilding Liquid nadaje się do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego i może być stosowany na wielu powierzchniach, takich jak papier, drewno, glina, szkło, gips i metal. Tusz pozłotniczy jest odporny na wodę i warunki atmosferyczne po całkowitym wyschnięciu. Jest również od razu gotowy do użycia i łatwy w aplikacji.

Przed zastosowaniem płynu do złoceń Gilding Liquid, należy dobrze wstrząsnąć buteleczką, aby dokładnie połączyć ze sobą metaliczne pigmenty. Farbę do złoceń można nakładać za pomocą syntetycznego pędzla lub gąbkowego wałka, który zagwarantuje równomiernie rozprowadzenie i pokrycie powierzchni. W przypadku nakładania drugiej warstwy tuszu należy upewnić się, że pierwsza warstwa jest całkowicie sucha (czas schnięcia jednej warstwy wynosi 1,5-2 h). Przedmioty wykonane ze szkła i plastiku można myć po 24 godzinach od całkowitego wyschnięcia. Ozdobione farbą do złoceń przedmioty nie powinny mieć kontaktu z żywnością.

Jedna buteleczka o pojemności 75 ml wystarczy na pomalowanie ok. 1 m² powierzchni. Nie należy stosować na powierzchniach malowanych farbą na bazie gliceryny.

KOLOR: miedziany (Copper)

POJEMNOŚĆ: 75 ml

PRODUCENT: Lefranc & Bourgeois

SYMBOL: LB-350416

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Tusz pozłotniczy Gilding Liquid - Lefranc & Bourgeois - Pale Gold, 75 ml

    53,00 zł

    Brak w magazynie