Werniks do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 237 ml

  • 67,00 zł

    28,27 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Werniks do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 237 ml

Werniks do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 237 ml

Symbol: LX-5208

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Werniks Matte Varnish Liquitex chroni Twoje dzieła sztuki przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami i blaknięciem.

Utrwal swoje prace warstwą werniksu, która jest matowa, przezroczysta, oddychająca i trwała. W 100% akrylowy lakier polimerowy wysycha bezbarwny, dając elastyczną, twardą powierzchnię, która nie klei się do podłoża. Zwiększa jasność i nasycenie kolorów oraz reguluje i ujednolica gładkość powierzchni. Jest odporny na przebarwienia, żółknięcie i blaknięcie – spowodowane wilgocią, ciepłem i promieniowaniem UV. W zależności od podłoża przepuszcza wilgoć z powierzchni i umożliwia jej oddychanie. Umożliwia łatwe czyszczenie bez obawy o uszkodzenie powłoki farby akrylowej. Ponadto ma doskonałe właściwości wyrównujące — nie pozostawia śladów pędzla.

Przed lakierowaniem upewnij się, że powierzchnia obrazu jest w pełni sucha (72 godziny w zależności od grubości warstwy farby). Upewnij się, że pomieszczenie jest dobrze wentylowane, wolne od kurzu i brudu. Połóż dzieło na płaskiej powierzchni — lakieruj zawsze w pozycji poziomej. Przed użyciem delikatnie wymieszaj. Wykonuj długie, równomierne pociągnięcia, pokrywając powierzchnię od góry do dołu i przesuwając się z jednej strony na drugą. Podczas nakładania zwróć uwagę na powstające pęcherzyki powietrza i natychmiast je wyrównaj. Nałóż do trzech cienkich warstw, dając każdej z nich co najmniej trzy godziny na wyschnięcie.

POJEMNOŚĆ: 237 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Liquitex

SYMBOL: LX-5208

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Werniks w sprayu Professional - Winsor & Newton - błyszczący, 400 ml

    53,50 zł

    Brak w magazynie