Werniks do farb akrylowych Basics Acrylic - Liquitex - połysk, 250 ml

  • 52,50 zł

    21,00 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Werniks do farb akrylowych Basics Acrylic - Liquitex - połysk, 250 ml

Werniks do farb akrylowych Basics Acrylic - Liquitex - połysk, 250 ml

Symbol: LX-8870304

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Werniks do farb akrylowych Basics Acrylic Liquitex. Chroni Twoje dzieła sztuki przed zanieczyszczeniami i blaknięciem oraz rozcieńcza geste farby zapewniając lepszą rozlewność. Sprawia, że kolor farb staje się bardziej wyrazisty bez wpływu na ich stabilność.

Utrwal swoje prace warstwą werniksu, która jest błyszcząca, przezroczysta, oddychająca i trwała. W 100% akrylowy lakier polimerowy wysycha bezbarwny, dając elastyczną, twardą powierzchnię, która nie klei się do podłoża. Zwiększa jasność i nasycenie kolorów oraz reguluje i ujednolica powierzchnię. Jest odporny na przebarwienia, żółknięcie i blaknięcie – spowodowane wilgocią i ciepłem. W zależności od podłoża przepuszcza wilgoć z powierzchni i umożliwia jej oddychanie. Umożliwia łatwe czyszczenie bez obawy o uszkodzenie powłoki farby akrylowej.

Przed lakierowaniem upewnij się, że powierzchnia obrazu jest w pełni sucha (72 godziny w zależności od grubości warstwy farby). Upewnij się, że pomieszczenie jest dobrze wentylowane, wolne od kurzu i brudu. Połóż dzieło na płaskiej powierzchni — lakieruj zawsze w pozycji poziomej. Przed użyciem delikatnie wymieszaj. Wykonuj długie, równomierne pociągnięcia, pokrywając powierzchnię od góry do dołu i przesuwając się z jednej strony na drugą. Podczas nakładania zwróć uwagę na powstające pęcherzyki powietrza i natychmiast je wyrównaj. Nałóż do trzech cienkich warstw, dając każdej z nich co najmniej trzy godziny na wyschnięcie.

POJEMNOŚĆ: 250 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Liquitex

SYMBOL: LX-8870304