Zając styropianowy - 16 cm

8,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zając styropianowy - 16 cm

Zając styropianowy - 16 cm

Symbol: ST-ZAJĄC-2

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zajączki styropianowe będą doskonałą bazą do tworzenia własnoręcznych dekoracji. Króliczki wielkanocne ze styropianu można malować farbami akrylowymi, filcować na sucho i mokro lub ozdabiać za pomocą własnej ulubionej techniki.

Możesz ozdobić je za pomocą kolorowych cekinów, drewnianych lub plastikowych koralików, lśniącego brokatu, suszonych, sztucznych bądź naturalnych kwiatów lub mchu. Przydadzą się także delikatne koronki, satynowe wstążki i ozdobne tasiemki.

Po ozdobieniu będą piękną dekoracją DIY, która ozdobi każde wnętrze lub wielkanocny stół czy koszyczek. Jedną z najpopularniejszych metod ozdabiania produktów ze styropianu jest decoupage oraz ozdabianie za pomocą wstążek satynowych — metodą karczochową lub kanzashi, w całości hand-made. Do przymocowania ozdób przydadzą Ci się szpilki lub klej na gorąco oraz odrobina wyobraźni. Zajączki zostały wyprodukowane ze styropianu bardzo dobrej jakości, polskiej produkcji.

UWAGA: Produkty styropianowe mogą posiadać drobne rysy/wgniecenia. Wynika to ze specyfiki produktu, nie obniża jego wartości użytkowej i nie podlega reklamacji.

KOLOR: biały

ROZMIAR: 8,5 x 8 x 16 cm

OPAKOWANIE: 1 szt.

SYMBOL: ST-ZAJĄC-2

>

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Kura styropianowa - 11 x 4 cm

  6,50 zł
 • Zając styropianowy - 11 x 13 cm

  6,50 zł
 • Kurczak styropianowy - 7 x 7 cm

  1,20 zł
 • Skorupka styropianowa - 9 x 7 cm

  2,70 zł
 • Ptaszek styropianowy - 10 x 6,5 cm

  1,20 zł
 • Jajko styropianowe puste 9 x 7 x 1 cm

  1,20 zł
 • Kogut styropianowy - 15 x 18,5 cm

  9,00 zł