Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Payne's Gray, 37 ml

 • 26,00 zł

  70,27 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Payne's Gray, 37 ml

Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Payne's Gray, 37 ml

Symbol: WN-1514465

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Artisan Water to wysokiej jakości, wodorozpuszczalne farby olejne w tubce. Zostały stworzone, aby sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom artystów.

Farby te zostały wykonane na bazie oleju lnianego i oleju z krokosza barwierskiego. To połączenie pozwoliło na stworzenie farb, które mogą być używane bez szkodliwych rozpuszczalników. Zostały opracowane tak, aby wyglądały i działały jak standardowe farby olejne. Głębia koloru, gęsta konsystencja, odporność na światło, krycie, przezroczystość, trwałość i czas schnięcia są porównywalne z konwencjonalnymi farbami. Dla osób lubiących pracę z mediami polecamy użycie rozpuszczalników z serii Artisan. Dzięki nim farby wysychają wolniej, dając większą swobodę tworzenia.

Skład farb olejnych Artisan Water oparty został na wysokiej jakości pigmentów. Zostały one bardzo drobno zmielone, aby uzyskać niezwykle gładką konsystencję. Wszystkie odcienie farb są wysoce odporne na światło i nie blakną. Posiadają także wysoki stopień krycia oraz gęstości, który zapewnia gładkie pociągnięcia pędzlem i odpowiednią teksturę. Za ich pomocą można malować drobne, dokładne szczegóły, jak i pokrywać duże obszary płótna. Farby olejne są odpowiednie dla początkujących, jak i profesjonalistów.

KOLOR: szary (Payne's Gray)

POJEMNOŚĆ: 37 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Winsor & Newton

SYMBOL: WN-1514465

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Dioxazine Purple, 37 ml

  26,00 zł

  Brak w magazynie

 • Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Viridian, 37 ml

  34,50 zł

  Brak w magazynie

 • Farba olejna Artisan Water - Winsor & Newton - Permanent Sap Green, 37 ml

  36,00 zł

  Brak w magazynie