Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zestaw stalówek Writing w metalowym etui - Brause - 6 szt.

63,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw stalówek Writing w metalowym etui - Brause - 6 szt.

Zestaw stalówek Writing w metalowym etui - Brause - 6 szt.

Symbol: BRA-21002B

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw stalówek Bandzug w metalowym etui, niemieckiej marki Brause.


Firma Brause została założona w 1850 roku w Iserlohn w Niemczech. Już od stuleci produkuje najlepsze stalówki do pisania, rysowania i kaligrafii. Stalówki Brause można znaleźć w przyborniku wielu światowej sławy kaligrafów, artystów liternictwa, pisarzy i ilustratorów. Są one uważane za jedne z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku.


Rose 76 - jest to duża, bardzo elastyczna stalówka z pięknym zdobieniem w kształcie róży. Dzięki swojej miękkości jest doskonała zarówno do kaligrafii akwarelowej, jak i do rysowania czy pisania. Zatrzymuje dużą ilość tuszu, co pozwala na kreślenie długich i równych linii. Odpowiednia dla bardziej zaawansowanych kaligrafów.


Cito fein 46 - stalówka doskonała do pisania dla początkujących. Jest bardzo miękka i nadaje się do pisania kursywą.


Sténo 361 - ostra i karbowana stalówka z oksydowanej stali, której elastyczność jest idealna do pisma angielskiego. Ze względu na swój kształt jest również nazywana Blue Pumpkin (niebieska dynia).

WYMIARY POJEMNICZKA: 6 x 4 x 1,5 cm

OPAKOWANIE: 6 szt.

- 2 stalówki Rose 76;

- 2 stalówki Cito fein 46;

- 2 stalówki Sténo 361.

PRODUCENT: Brause

SYMBOL: BRA-21002B

>