Zestaw do malarstwa akrylowego Acrylic Set - PaperConcept

  • 160,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw do malarstwa akrylowego Acrylic Set - PaperConcept

Zestaw do malarstwa akrylowego Acrylic Set - PaperConcept

Symbol: PC-A-SET

* Pola wymagane

Powiadom o dostępności
Sprawdź dostępność

Zestaw do malarstwa akrylowego Acrylic Set PaperConcept.

Zestaw ten skomponowaliśmy z myślą o początkujących artystach, zawiera w sobie wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z malarstwem akrylowym. Doskonały pomysł na prezent dla każdego artysty!

Zestaw zawiera:

Podobrazie malarskie bawełniane Classic - PaperConcept - 20 x 30 cm

Uniwersalne podobrazie malarskie Classic zostało wykonane z krosien sosnowych oraz wysokiej jakości włoskiego płótna bawełnianego. Płótno podobrazi jest potrójnie zagruntowane (trzy warstwy gesso). Gramatura płótna wynosi 322g/m².

Zagruntowane płótno można używać do tworzenia w różnych technikach malarskich jak olej, akryl, tempera i gwasz.

Stosowane krosna malarskie wykonane są w sposób zapewniający dokładność i wysoką wytrzymałość na skręcanie (mikrowczep).

Produkcja podobrazi malarskich odbywa się na automatycznej linii produkcyjnej. Dzięki niej otrzymano jednolite napięcie płótna oraz symetrycznie i równo rozłożone zszywki. Pozwoliło to otrzymać bardzo dobrej jakości i estetycznie wyglądające podobrazia. Wszystkie z nich zostały wykonanie metodą zszywkowania z tyłu, z pozostawioną przestrzenią na krawędziach, na których nadal można malować. Gotowe podobrazie zapakowane jest w folię termokurczliwą.

Zestaw farb akrylowych Galeria - Winsor & Newton - 6 kolorów x 60 ml

Farby akrylowe Winsor&Newton Galeria to doskonałej jakości produkty na miarę zarówno profesjonalnych artystów, jak i początkujących pasjonatów tworzenia. Zestaw zawiera aż 6 wysoko napigmentowanych kolorów o pojemności 60 ml. Wszystkie kolory z oferty Galerii Acrylic oferują doskonały blask, nieprzeźroczystość oraz trwałość barw. Farby posiadają jednorodną konsystencję, dzięki czemu dają czysty kolor i gładkie wykończenie.

Zestaw zawiera kolory: cadmium yellow medium hue, cadmium red hue, winsor blue, phthalo green, burnt umber, titanium white.

Zestaw pędzli Foundation do akryli - Winsor & Newton - 6 szt.

Zestaw syntetycznych pędzli Winsor & Newton przeznaczonych do malowania za pomocą farb akrylowych. Polecane są także do farb olejnych. Pędzle posiadają krótką rączkę.

Paleta malarska papierowa, zrywalna - Talens Art Creation - 20 arkuszy

Paleta malarska pozwalająca na usprawnienie codziennego tworzenia. Zawiera 20 wodoodpornych i olejoodpornych odrywanych arkuszy. Posiada także owalny otwór na kciuk, dla wygodnego i pewnego trzymania. Paleta nie wymaga mycia, wystarczy oderwać zabrudzony arkusz i w kilka sekund można dalej cieszyć się gotową do pracy paletką.

OPAKOWANIE:

- podobrazie malarskie bawełniane Classic PaperConcept (20 x 30 cm, 322 g/m²);

- zestaw 6 farb akrylowych Galeria Acrylic Winsor & Newton;

- zestaw pędzli do akryli Foundation Winsor & Newton (okrągłe nr 3 i 6, koci język nr 3 i 6, płaskie nr 10 i 14);

- paletka papierowa z arkuszami do odrywania (24 x 18 cm, 20 arkuszy).

PRODUCENT: PaperConcept

SYMBOL: PC-A-SET