Zestaw farb akwarelowych Gansai Tambi - Kuretake - Graphite Colors, 6 kolorów

83,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb akwarelowych Gansai Tambi - Kuretake - Graphite Colors, 6 kolorów

Zestaw farb akwarelowych Gansai Tambi - Kuretake - Graphite Colors, 6 kolorów

Symbol: KT-MC20GR/6V

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kuretake Gansai Tambi Graphite Colors to farby akwarelowe ciemne, stonowane kolory o matowej fakturze zbliżonej do grafitu.

Po wyschnięciu powierzchnię farby można wypolerować, aby uzyskać metaliczny połysk. Charakteryzują się doskonałą odpornością na światło i szerokim zakresem zastosowań takim jak ilustracja, liternictwo, kaligrafia.

Kuretake Gansai Tambi to tradycyjne, wytwarzane ręcznie, japońskie farby akwarelowe, opracowane przy współpracy z  japońskimi artystami. Dzięki ograniczeniu do minimum ilości komponentów farby charakteryzują się bardzo wysokim stężeniem pigmentu oraz niespotykaną, wyjątkowo gładką i kremową konsystencją. Doskonale rozpuszczają się i niezwykle łatwo przechodzą na pędzel, a następnie na papier. Przy produkcji wykorzystywane są tradycyjne metody stosowane przy produkcji tuszów w sztabkach Sumi, dzięki czemu farby tworzą piękne rozmycia przypominające tusz. Kolory są intensywne i nasycone, bardziej kryjące niż w przypadku europejskich czy amerykańskich farb. Świetnie się mieszają. Znakomicie sprawdzają się na ciemnym papierze. Doskonałe do rozmaitych technik wodnych, ilustracji, tradycyjnego malarstwa sumi-e czy etegami. Farby akwarelowe Gansai Tambi są wegańskie, czyli nie posiadają miodu oraz żółci bydlęcej. Posiadają także certyfikat ACMI AP (The Art and Creative Materials Institute), co oznacza, że nie zawierają toksycznych składników i są bezpieczne dla ludzkiego ciała i zdrowia. Dlatego mogą być one używane przez dzieci.

KOLORY: Graphite Red 230, Graphite Yellow 240, Graphite Green 250, Graphite Blue 260, Graphite Violet 261, Graphite Brown 270.

OPAKOWANIE: 6 farb

PRODUCENT: Kuretake

SYMBOL: KT-MC20GR/6V

>