Zestaw kredek Mixed Pencils - Winsor & Newton - 45 szt.

182,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kredek Mixed Pencils - Winsor & Newton - 45 szt.

Zestaw kredek Mixed Pencils - Winsor & Newton - 45 szt.

Symbol: WN-2090001

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw kredek i ołówków Studio Collection Mixed Pencils marki Winsor & Newton, które pozwalają odkrywać wspaniałe efekty kredek ołówkowych oraz akwareli.

Delikatna struktura kredek akwarelowych Studio sprawia, że kolory idealnie mieszają się ze sobą. Kredki posiadają wysokiej jakości drewniany trzonek, dzięki któremu rysuje się nimi gładko i wygodnie, niezależnie od tego, czy budujesz intensywny kolor, czy pracujesz nad delikatnymi cieniami. Używaj ich na sucho jak zwykłych kredek, aby uzyskać gładkie, żywe cieniowanie lub eksperymentuj za pomocą mokrego pędzla, aby przekształcić kolor kredki w farbę.

Kredki ołówkowe Studio mają miękką teksturę, która łatwo się rozprowadza. Wysokiej jakości rdzenie są gładkie i przyjemne w użyciu, niezależnie od tego, czy budujesz intensywny kolor, czy pracujesz nad delikatnym cieniowaniem. Kredki ołówkowe Studio to kredki na bazie wosku z miękkim rdzeniem, co oznacza, że są bardziej kryjące i idealne do warstwowego budowania koloru. Rdzeń kredek został wykonany z wysokiej jakości spoiwa, dzięki czemu nie łamie się łatwo pod naciskiem, czy podczas upadku.

Ze względu na wysoką ilość pigmentów, są one bardzo nasycone. Kolorowe kredki Studio Collection posiadają wysoką odporność na światło, w oparciu o testy ASTM, co oznacza, że Twoje prace nie wyblakną wraz z upływem czasu. Kredki te będą niezbędne dla każdego początkującego artysty, który chce stworzyć swoje kolejne wspaniałe dzieło w wielkim stylu.

Zestaw zawiera 24 kredki akwarelowe Studio, 12 kredek ołówkowych Studio, ołówki w 6-stopniowej gradacji do szkicowania, temperówkę, pędzelek oraz blok.

OPAKOWANIE: 45 szt.

- 6 ołówków;

- 12 kredek ołówkowych;

- 24 kredki akwarelowe;

- temperówka;

- pędzelek;

- blok.

PRODUCENT: Winsor & Newton

SYMBOL: WN-2090001

>