Zestaw pędzli, mix, syntetyczne, Universal, seria 383 - Da Vinci - 3 szt.

  • 23,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw pędzli, mix, syntetyczne, Universal, seria 383 - Da Vinci - 3 szt.

Zestaw pędzli, mix, syntetyczne, Universal, seria 383 - Da Vinci - 3 szt.

Symbol: DV-VA-3503_0

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.

Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.

Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.

Pędzle uniwersalne z serii 383 są produkowane z delikatnych i wytrzymałych włókien syntetycznych. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym, srebrnym okuciu umiejscowionym na drewnianej, matowej rączce w kolorze pomarańczowym. Sprawdzą się doskonale do wszystkich technik rzemieślniczych. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji. Pędzle są całkowicie wegańskie.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

pędzel okrągły - rozmiar 2

pędzel okrągły - rozmiar 6

pędzel płaski - rozmiar 4

SERIA: 383 Universal Synthetics

OPAKOWANIE: 3 szt.

PRODUCENT: da Vinci

SYMBOL: DV-VA-3503_0