Zestaw pędzli syntetycznych Urban Watercolor Journey - Da Vinci - 4 szt.

  • 171,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw pędzli syntetycznych Urban Watercolor Journey - Da Vinci - 4 szt.

Zestaw pędzli syntetycznych Urban Watercolor Journey - Da Vinci - 4 szt.

Symbol: DV-VA-5602_0

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Zestaw pędzli syntetycznych Urban Watercolor Journey da Vinci.

Pędzle do akwareli i akryli z serii Casaneo oraz Cosmotop Spin są produkowane z bardzo miękkich włókien syntetycznych. Odznaczają się wydłużonym szpicem, nadzwyczajną elastycznością, chłonnością oraz wysoką zdolnością do absorbowania farb. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym, srebrnym okuciu umiejscowionym na krótkiej drewnianej, lakierowanej rączce. Pędzle te będą idealne do malowania akwarelami oraz płynnymi farbami akrylowymi. Sprawdzą się również doskonale do malowania na szkle, projektowania, grafiki, retuszu, laserunku, wymywania i malowania jedwabiu. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji. Pędzle są całkowicie wegańskie.

Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.

Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.

Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.

ZESTAW ZAWIERA:

- pędzel okrągły (Casaneo) nr 8;

- pędzel okrągły, liner (Casaneo) nr 8;

- pędzel okrągły (Cosmotop Spin) nr 1;

- pędzel okrągły (Cosmotop Spin) nr 6;

SERIA: Casaneo, Cosmotop Spin.

OPAKOWANIE: 4 szt.

PRODUCENT: da Vinci

SYMBOL: DV-VA-5602_0