Cienkopis kreślarski Pin CS3-200 - Uni - czarny, ścięty, 3 mm

  • 12,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Cienkopis kreślarski Pin CS3-200 - Uni - czarny, ścięty, 3 mm

Cienkopis kreślarski Pin CS3-200 - Uni - czarny, ścięty, 3 mm

Symbol: UNI-PINCS3-200

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Cienkopisy kreślarskie Pin 200 firmy Uni zostały stworzone do szkicowania, precyzyjnego kreślenia, rysowania oraz pisma ręcznego.

Końcówki pisaków Pin zapewniają gładki przepływ tuszu i są odpowiednie do kreślenia zarówno grubych, jak i cienkich linii, szczególnie pożądanych w kaligrafii. Nowe, ścięte końcówki rysują linie o różnej szerokości, od grubych do bardzo cienkich, co umożliwia tworzenie pięknych napisów. Cienkopisy będą doskonałym wykończeniem rysunków wykonanych kredkami oraz farbami, które potrzebują dodania drobnych szczegółów.

Cienkopisy posiadają twardą, fibrową końcówkę, która nie ulega rozwarstwianiu. Lekko zakrzywiona górna część skośnej końcówki zmniejsza tarcie między papierem a cienkopisem, zapewniając znacznie płynniejsze pisanie. Specjalny tusz zastosowany w Pin-ach nie przebija przez papier i umożliwia pisanie bardzo wyraźnych liter. Tusz pigmentowy jest całkowicie odporny na działanie wody, amoniaku, alkoholu i rozpuszczalników. Po wyschnięciu nie rozmazuje się, nawet jeśli rozlejesz wodę na kartkę. Ponadto gwarantuje wysoką odporność na światło. Są idealne dla grafików, projektantów, kaligrafów oraz artystów.

KOLOR OBUDOWY: czarny

KOLOR TUSZU: czarny

KOŃCÓWKA: 3 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Uni

SYMBOL: UNI-PINCS3-200