Zestaw długopisów żelowych Sarasa - Zebra - Milk Color, 5 kolorów

  • 40,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw długopisów żelowych Sarasa - Zebra - Milk Color, 5 kolorów

Zestaw długopisów żelowych Sarasa - Zebra - Milk Color, 5 kolorów

Symbol: ZEB-17270

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Zestaw długopisów żelowych Sarasa Zebra w kolorach pastelowych.

Długopisy żelowe Sarasa posiadają archiwalny tusz pigmentowy na bazie wody, który jest bezkwasowy i wodoodporny. Tusz nie rozmazuje się, a końcówka o średnicy 0,5 mm gwarantuje niesamowicie gładkie i staranne pisanie. Pisaki będą idealne do ozdabiania zeszytów, pisania, kolorowania, robienia notatek i nauki. Długopisy Sarasa pomogą Ci pozostać zorganizowanym, dzięki szerokiej gamie kolorów. Długopisy można ponownie napełniać za pomocą wkładu JF.

Zebra Pen Corporation została założona w Nowym Jorku w sierpniu 1982 roku jako niezależna korporacja będąca w całości własnością Zebra Co. Ltd., z siedzibą w Tokio, w Japonii.

Mówi się, że pan Ishikawa, założyciel firmy Zebra poszukiwał nazwy, która byłaby zapamiętywana i odpowiednia dla ich działalności eksportowej do innych krajów. Wziął słownik angielsko-japoński i otwierając go w stylu japońskim od tyłu, zaczął od słów na "Z". Zatrzymał się na "Zebra".

Po dalszych poszukiwaniach pan Ishikawa odkrył, że zebry są łagodnymi zwierzętami o silnym instynkcie stadnym. Był to ważny atrybut, ponieważ chciał zbudować firmę, w której pracownicy i klienci byliby częścią rodzinnej kultury. Fakt, że zebra wygląda jak ozdobiona dużymi kaligraficznymi pociągnięciami pióra, wpłynął również na wizualny efekt, którego szukał.

Zebra oferuje szeroką linię przyborów do pisania, w tym długopisy, zakreślacze, ołówki mechaniczne, pisaki żelowe i korektory. Gwarantuje najwyższą jakość, satysfakcję i najwyższą wydajność pisania.

KOLORY: Milk White, Milk Blue, Milk Green, Milk Pink, Milk Orange.

ŚREDNICA KOŃCÓWKI: 0,5 mm

WKŁAD: JF-Refill

OPAKOWANIE: 5 szt.

PRODUCENT: Zebra

SYMBOL: ZEB-17270