Zestaw farb do szkła i porcelany - Kreul - Metallic, 6 kolorów x 20 ml

  • 89,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb do szkła i porcelany - Kreul - Metallic, 6 kolorów x 20 ml

Zestaw farb do szkła i porcelany - Kreul - Metallic, 6 kolorów x 20 ml

Symbol: KR-16603

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Metaliczne farby kredowe do szkła i porcelany. Będą idealne do malowania odpornych na wysoką temperaturę materiałów takich jak: porcelana, szkło, ceramika, terakota oraz metal.


Farby są gęste, kryjące, szybkoschnące i odporne na działanie światła. Produkowane w oparciu o minimum 60% odnawialnych materiałów naturalnego pochodzenia. Mimo iż są to farby na bazie wody, nie należy rozcieńczać ich wodą. Do rozcieńczania służy medium Glass & Porcelain Thinning Medium KREUL.


Sposób użycia: Przed rozpoczęciem pracy wymieszać farbę przez energiczne potrząsanie. Powierzchnia powinna być wolna od tłuszczu i kurzu. Farbę nakładać pędzelkiem z miękkiego włosia. Nie stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Do momentu utrwalenia farbę można usuwać przy pomocy wody. Czas wysychania – 4 godziny. W celu utrwalenia umieścić w zimnym piekarniku, nastawić temp. na 160 stopni C i wypalać przez 90 min. Pozostawić do ostygnięcia. Po utrwaleniu motyw jest odporny na działanie wody i śliny, pomalowane przedmioty można myć w zmywarce. Pędzle czyścić wodą bezpośrednio po zakończeniu pracy.

KOLORY: Metallic Mother Of Pearl, Metallic Champagne, Metallic Copper, Metallic Gold Bronze, Metallic Silver, Metallic Gold.

POJEMNOŚĆ: 20 ml

OPAKOWANIE:

- 6 farb x 20 ml;

- pędzelek.

PRODUCENT: Kreul

SYMBOL: KR-16603