Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Pędzel koci język, syntetyczny, 944 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - nr 3/4

77,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel koci język, syntetyczny, 944 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - nr 3/4

Pędzel koci język, syntetyczny, 944 Synthetic Squirrel - Roman Szmal - nr 3/4

Symbol: RS-3/4/PRS94434

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pędzle do akwareli z serii 944 Synthetic Squirrel marki Roman Szmal.

Pędzle zostały wykonane z włosia syntetycznego imitującego cenione parametry włosia wiewiórki. Włosie zostało zamocowane na krótkiej drewnianej rączce, lakierowanej transparentnym lakierem zakończonej mosiężną, niklowaną skuwką. Trzonek pędzli ma ergonomiczny, rozszerzający się ku skuwce kształt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Włosie syntetyczne oferuje doskonałą sprężystość i precyzję oraz wysoką chłonność.

Ze względu na wysoką ilość długiego włosia pędzle Synthetic Squirrel są w stanie zaabsorbować dużą ilość farby, zachowując jednocześnie kształt szpicu. Dzięki temu będą nadawać się do nanoszenia drobnych detali oraz cienkich linii. Włosie pędzli fenomenalnie przenosi pigment farb na papier. Włosie nie odkształca się i z łatwością wraca do pierwotnej formy szpicu. Aby uzyskać inny kształt końcówki, należy zwilżyć pędzelek i zagnieść go delikatnie palcami formując pożądany kształt.

ROZMIAR PĘDZLA: 3/4

KSZTAŁT WŁOSIA: koci język (oval wash)

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 19 mm

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 31 mm

SERIA: 944 Synthetic Squirrel

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Roman Szmal

SYMBOL: RS-3/4/PRS94434

>